Umístění: Fakultní nemocnice v Motole, LDN Operace kolene

Úžasný lékař. Lidský, bezprostřední. Synovi operoval koleno po úrazu, když jiný lékař doslova odflákl vyšetření. Pan doktor se ho okamžitě ujal a odoperoval. Jsme mu vděční, díky němu syn chodí. Za mě 5* a velké díky.

V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole, LDN (mapa)

Soukalova 3355, Praha
Poliklinika Modřany (mapa)

Umístění: Poliklinika Modřany bolest v lopatce a rameni

Lidský, pečlivý, důsledný. Po martýriu návštěv tří ortopedů, kteří mne jen neustále odesílali na rehabilitaci se zablokovanou hrudní páteří, aniž by mne jakkoli diagnosticky vyšetřili, udělal pan doktor konečně RTG a následně i magnetickou rezonanci, která ukázala přetržený vaz v ramenním kloubu, co potřeboval sešít. Před pár dny mne v Berouně i odoperoval. Opravdu můžu doporučit.

Odporucam !!!!!!!!!!!!! Uzasby ortoped. Odporucam na operacie k nemu na poliklinike Modrany sa objednat do Berouna. Nenni tam tak dlha cakacia doba ako v Motole.

Výborný ortoped

Umístění: Poliklinika Modřany bolest v lopatce a rameni