Stomatologická ordinace
Edisonova 376, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Paní doktorka je skvělá odbornice a férový člověk. Je vždy ochotná a schopná pomoci. Jsem její pacientka již cca 20 let a jsem velmi spokojená.

Paní doktorka je výborná lékařka se skvělým přístupem k pacientovi. Je pečlivá, její zákroky jsou rychlé,odborné a v souladu s moderní medicínou. Paní doktorka nabídne i anestetikum a informuje pacienta o dalších krocích léčby. Chodíme k ní s maminkou již mnoho let a vždy bylo vše v naprostém pořádku, přitom já nejsem zrovna pacient se zdravými zuby! Jinou zubařku bych nemohla doporučit! Zde jsme naprosto spokojeni!

Skvělá paní zubařka, ví si se vším rady, dokáže zachránit i zub, který by byl jinak odepsaný.

K paní doktorce chodí celá moje rodina a všichni jsme maximálně spokojeni. Zákroky od paní doktorky nebolí, používá ty nejmodernější přístroje a metody, vždycky je perfektně připravená a se sestřičkou Vlaďkou tvoří sehraný tým. Prostředí celé ordinace a čekárny je velmi příjemné.

Vynikající lékařka, používající nejmodernější postupy a přístroje. Mohu jen doporučit!!!

Výborná profesionální péče. Nejmodernější technologie a poctivá práce. Vřele doporučuji!

Prostě nejlepší!

Příjemné jednání, vysoká odbornost a vůbec všechna pozitiva.

K paní doktorce chodím 10 let,dosud bez problémů.Je profesionál na svém místě.

Pacientovi věnuje dost času. Po odborné stránce vynikající.