Stomatologická ordinace
Kyjevská 8, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Moudrý, laskavý člověk a k tomu neuvěřitelně zručný. V porovnání s mými dřívějšími zubaři o sto úrovní výše, po všech stránkách.

Umístění: Stomatologická ordinace

Velký profesionál a laskavý a hodný člověk. Chodíme s manželkou k panu doktorovi přes 5 let pravidelně a vždy jsme byli velmi spokojeni, ať už šlo o prevenci nebo o zákrok při kazu zubů nebo trhání osmiček.

Úžasný profesionál a skvělý člověk!
Je precizní, laskavý a velice ochotný.
Jsem mu vděčný za to, že se mě po letech u chabé konkuremnce ujal!
Děkuji pane doktore, Martin Homola

Nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla. Velmi příjemný, lidské vystupování, není to žádný řezník a doporučuji ho všem mým přátelům, kteří se báli zubařů nebo měli špatného a potřebovali vyměnit. Zatím byli všichni velice spokojení. Svou práci dělá poctivě, snaží se opravdu vše zkontrolovat - a hlavně - zákroky nebolí!!! Komentář osoby z 28.1.2010 vnímám jako velmi překvapující, protože mě od něj ještě žádná plomba nevypadla - spíš mi to připadá jako závist konkurence nebo problém někoho, komu vadí, že se pan doktor dříve angažoval do politiky.

Pan doktor Hošek je nejlepší zubař, kterého jsem kdy poznala. Má velmi citlivý empatický lidský přístup v kombinaci s odborně a esteticky vynikající prací, která je výsledkem každého zákroku. Radost se usmívat :-) Pan doktor mě připravil o jednu z mých životních jistot - strachu ze zubaře! Rozhodně doporučuji, protože takových lékařů není mnoho!

je výborný a spolehlivý

Pan doktor mi udělal před pobytem v cizině provizorní plombu která držela 10 let. Kdyby se dál věnoval své profesi byla bych spokojená.

Výborný odborník, s úžasně jemnáma rukama. Nikdy u něho nic nebolelo, všechno vysvětlil, spravil. Škoda, že je zaneprázdněný jinde.