Urologická konzultace

Cystoskopie +4 Více

Preventivní prohlídky

Vyšetření močových cest

Biopsie prostaty

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 2 Více

MUDr. Marek Tůma vystudoval 3. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kterou ukončil v roce 2004. Po ukončení studia pracoval na Urologické kl...

• močová inkontinence

Vyšetření močových cest

Biopsie prostaty

Běžný termín

UroVize Urologická ambulance

Velká spokojenost. Mam vlekle urologicke potíže několik let a pan doktor Tuma byl první urolog, který je dokázal vyresit. Navíc má smysl pro humor, takže i nepříjemné vyšetření je v jeho podání snesitelnejsi...

S panem doktorem jsem byla velmi spokojena, má profesionální přístup k pacientovi, zároveň je velmi laskavý, pozorně mě vyslechnul, pečlivě vyšetřil , stanovil diagnózu a po jeho léčebné kůře jsem opět zdráva.
Edita Steinová,Praha

Pan MUDr. byl velice pozorný, protože jsem byla po úrazu, vyšetření bylo podrobné, po užívání medikace se můj zdravotní stav výrazně zlepšil. Proto panu doktorovi děkuji.

- Baví se s vámi jako s pětiletým
- Odmítá provést triviální test za 100 Kč, který by prokázal infekci
- Přesvědčuje vás, že vaše předchozí potíže léčené jinými lékaři nebyly nic vážného
- Má lepší indikační papírky než vy nebo laboratoř, přes ty vlak nejede
- Usoudí, že chodit po doktorech v pracovní dny je vaše hobby a doporučí vám se takhle zjara zabývat příjemnějšími věcmi
- Velmi ho na druhou stranu zajímá podepsání faktury pro pojišťovnu
- Neakutní potíže ignoruje
- S akutními vás pošle i přes prázdnou čekárnu na pohotovost, protože on má plno

+ Provede vstupní prohlídku prostaty, varlat, a sono ledvin, asi hlavně protože něco naúčtovat musí.

Celkem: Asi stejně efektivní jako užívat brusinky, jen méně sympatický než průměrná brusinka.

Bohuzel jsem se u pana doktora setkala s naprosto necitelnym pristupem, empatie mu moc nerika. Neni ochoten o nicem diskutovat, ma svuj nazor, za kterym si stoji, ostatni ho ani nezajima. Behem navstevy mel narazky na mou inteligenci, nebyl ochoten vysvetlovat lecbu a postupy apod. Byla jsem velmi zklamana.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vstřícný a milý lekář, který umí pacientovi vše vysvětlil. Vyšetření bylo pečlivé a bylo věnováno dost času následnému vysvětlení problému. Děkuji a doporučuji

• močová inkontinence
  • poruchy močení