Zavádění zubních implantátů

Erpet Medical Centrum s.r.o.
Pštrossova 10, Praha

Zavádění zubních implantátů

Dobrovského 23, Brno

Poliklinika Dobrovského

Pštrossova 10, Praha

Erpet Medical Centrum s.r.o.

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie

Umístění: Poliklinika Dobrovského Extrakce osmiček

Pana doktora vřele doporučuji, bojíte-li se trhání zubů. Jedná se o člověka na svém místě, který Vám každý krok dopředu vysvětlí. Byla jsem u něj celkem dvakrát s odstupem jednoho roku kvůli exktrakci osmiček a nemůžu si na nic stěžovat. Pokaždé bylo do pěti minut vše hotovo a šla jsem domů. Kéž by bylo takových lékařů více. K.

Umístění: Poliklinika Dobrovského Exktrakce osmicky

Perfektni prace, dokonaly lidsky a prosfesionalni pristup! A bezbolestna a okamzita extrakce osmicky! Moc dekuji a preji panu doktorovi vse nejlepsi!!!

C
Umístění: Poliklinika Dobrovského extrakce zubu

Nejlepsiiiii zubar na svete, je uzasnej, diky nemu mam uz pryc druhou osmicku a opet bezbolestne!! Nemam co vic dodat, nez jen, ze je to zubar na tom nejspravnejsim miste! Moc dekuji!!

Umístění: Poliklinika Dobrovského extrakce zubu

Pan doktor je uzasny. Je to opravdu clovek na spravnem miste. Vse mi s klidnym hlasem vysvetlil. Odpovedel na vsechny moje otazky. Injekci ani trhani jsem vubec necitila. Behem 10 minut bylo po vsem. Nejlepsi. Doporucuji :-)

Pan doktor je třída! Velice milý a vstřícný. Vše vysvětlí, tak že se není čeho obávat. Trhal mi všechny 4 osmičky. Horní rostly normálně, zákrok byl tak rychlý, že jsem cca za 5 min odcházela domů. Spodní byly horizontálně, ale i s tím si pan doktor poradil. Kdo se chystá na trhání k panu doktorovi, no stress ;)

Nejlepší! Nejlepší! Nejlepší!!! Moc mu děkuji za jeho skvělý přístup k lidem, za jeho profesionalitu, preciznost, prostě za všechno!! Trhaní osmiček u něj jako procházka růžovou zahradou!!! Kéž by byli všichni zdravotníci jako on!! Se skvělou hodnou sestřičkou tvoří tým !!!! V.

Dnes jsem byla na trhání zkažené horní sedmičky. Pan doktor všechno vysvětlil, celou dobu komentoval co dělá. Byl velmi příjemný, vysvětlil mi co a jak, a ujasnil mi jak se zotavením. Zodpověděl všechny mé otázky a to velmi jasně a srozumitelně. Strach ze zubařů díky němu o něco klesl. :) Přístupem pana doktora i sestřičky jsem byla velmi mile překvapená :)

Pan doktor je zkušený specialista na svém místě. Prakticky bezbolestně v několika minutách mě "zbavil" všech osmiček. Zubařů se sice nebojím, ale k němu jsem šla s obavami (po vyslechnutí mnoha děsivých historek o extrakcích zubů moudrosti a komplikacích během i po zákroku), ale po první návštěvě a velice rychlém zotavení jsem byla stran druhého zákroku klidná. Byla to opravdu rychlovka, druhý den jsem normálně fungovala. Nikde není napsáno, že to tak musí mít každý, ale jisté je to, že pan doktor udělá vše pro to, aby průběj byl co nejhadší a zotavení co nejrychlejší. Vše co je třeba podrobně a pochopitelně vysvětlí. Moc díky.

Take bych chtela pridat velmi pozitivni hodnoceni panu doktoru Boskovi. Od malicka se zubaru nesmirne bojim, protoze jsem mela hodne zubu vrtanych. Dnes jsem sla na vytrhnuti horni osmicky se strasnym strachem. Ale byla jsem moc mile prekvapena jak trhani dopadlo :-) Injekce na znecitliveni bolela vic nez vytrhnuti :-) Do peti minut (a to myslim bylo maximalne) byl zub venku. Pan doktor mi musel zub po vytrhnuti i ukazat, protoze jsem mu neverila, ze uz ho vytrh (neustale jsem se divala za zada, jestli si nedela legraci a zub jeste v ustech mam :-)). Take vse vysvetlil a odpovedel na me dotazy, i kdyz se mu v ordinaci dvere netrhnou. Kdyz jsem i cekala v cekarne, tak z jeho ordinace vychazela jedna pani a take mu moc dekovala. I za jejiho syna, ktery se do 29 let bal zubaru a po jeho navstevach uz se neboji :-) Vrele pana doktora doporucuji.

Kdyby všichni zubaři byli takoví, nikdo by se jich nebál :-)
Děkuji za skvělý přístup jak panu doktorovi, tak jeho milé sestřičce :-)