Privátní zubní ordinace
Poděbradská 3, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Privátní zubní ordinace Jiný

Nejlepší zubař, co jsem kdy měla. Vždy milá, laskavá. Vše vysvětlí. Sestřička to samé. Vždy usměvavá a milá

Nejlepší zubař jakého jsem kdy měl. Pečlivá, šetrná, vše vysvětlí, ošetření od ní nebolí. Také se jedná o jednoho z mála stomatologů, co neokrádá pacienty a účtuje si přesně jen to, co má. Nedávno jsem byl v šoku, když mi řekla, že se změnila cena plomby. Prý z 620,- na 580,- :-) Přišlo mi to v dnešní době už opravdu úsměvné.
Už teď se bojím toho, až paní doktorka půjde do důchodu a já budu muset hledat někoho jiného.

Jo a také má příjemnou sestřičku :-)

velmi milé a šikovné, seriózní a pohodové, jako kdyby paní doktorka se sestřičkou ani nebyly z téhle odcizené a uspěchané doby, mnohokrát děkuji

Paní doktorka Vaculová je výborná stomatoložka. Navíc je neuvěřitelně milá, laskavá a hodná. Také (na rozdíl) od jiných stomatologů chápe, že člověk nevydělává jen na zuby. Vážím si jí nejen jako své lékařky, ale také jako člověka. Vděčím jí za mnohé.

Jedním slovem super. Vše vysvětlí a postará se aby zoubky neboleli.

Paní doktorka je velice příjemná milá, vše řádně vysvětlí, komentuje každý svůj krok, což já jako velmi citlivá pacientka ocením a vždy se mi kní jde s lehkým krokem. Chodí sem můj manžel a teď jsem začala i s malým synem. Je mů 2 a 1/2 roku, paní doktorku bere, sám si sedne na křeslo a nechá si šťourat v pusince.
Paní dr. je velmi milá a vždy nám s různými problémy pomohla. Více takových doktorů.
Denisa Ripplová

Je velmi dobrá!

Protože vím, že se sem paní doktorka občas dívá, rád bych touto cestou vyjádřil své velké uznání a díky.

Ačkoliv jsem si vzhledem ke svému obecnému strachu před zubaři zřejmě uřízl ostudu svým neustálým strachem, díky citlivému a lidskému přístupu to nakonec vždycky bylo bez problému.

Děkuji, Ondřej Pátek

Doktorka Vaculová léčí už jenom svým příjemným a milým vystupováním. Přidáte-li k tomu její vysokou profesionalitu, pak jste u toho správného zubního lékaře. Sestra Andrejka je rovněž milá a ochotná, vzájemně se v přístupu k pacientům skvěle doplňují. V případě potřeby, ale i prevence rozhodně doporučuji. dr. Petr Richter

Vážení, příspěvek pode mnou napsal člověk, který vůbec neví co píše. Paní doktorka je zlatá, mám s ní skvělé zkušenosti. Navíc je to moc milá dáma a sestřička Andrejka je takový andílek, že se vždy těším do ordinace :)