Letos je to už deset let, co se mi pan doktor stará o zuby. Po "péči" mé bývalé doktorky (i sám pan doktor naznal, že by měla vrátit diplom) a navíc absolutně nevhodné volbě permanentních rovnátek (ale to jen těžko může ovlivnit dospívající děcko) prostě nedám dopustit na neuvěřitelně trpělivého, fajnového a špičkového doktora, který je se všemi moderními metodami snad vždy ještě o krok napřed než ostatní doktoři. Je pravda, že moje peněženka občas dost krvácí, ale zato můžu i já svým přístupem a odkládáním důležitých věcí na později. Pan doktor i všichni ostatní, které v LK dentě potkávám, boří mýty o zubařích, do ordinace i z ní člověk chodí s dobrou náladou, o čemž se mi před těmi deseti lety ani nesnilo :) Díky!

K panu doktorovi chodíme celá rodina již několik let a jsme naprosto spokojení. Zákroky jsou bezbolestné, člověk jde do ordinace s naprostým klidem a odchází s úsměvem na tváři. Pan doktor vždy odvede precizní práci. Je vstřícný,milý, stejně tak i sestřička. Doporučujeme všem tohoto skvělého odborníka. Kdo se pro něj rozhodne, už nepůjde jinam.

C

První zubař u kterého nemám takový strach jako dřív. Je velmi pečlivý, šikovný a vysvětlí vše co člověka zajímá. Je to sice pro mě drahé, ale za ty peníze to stojí.

Chodím k panu doktoru Šuglovi, který spadá pod ordinaci doktora Krupičky.
Musím se připojit k dalším pochvalným hodnocením a vřele doporučit tuto zubní ordinaci. Poskytují kompletní zubní péči a po letech hledání jsem našel zubaře, kterým na 100 procent důvěřuji a chodím tam s radostí a vědomím, že je o můj chrup dobře postaráno. Vřele doporučuji hlavně bojácnějším lidem, k jakým jsem do nedávna patřil také, ale díky doktoru Šuglovi a ostatním z LK Denta již nepatřím :-) Děkuji a doporučuji!

V této ordinaci jsem se setkala s úžasně empatickým a respektujícím přístupem. Než začal celý zákrok pan doktor mi pustil mou oblíbenou hudbu:-) Velmi oceňuji, že mi před zákrokem popsal, jak vše bude probíhat, vždy dopředu mě upozornil, co se bude dít a co možná budu pociťovat, vysvětlil mi a ukázal, jak to v mém zubu vypadá:-).
Po hodinovém zákroku, kdy mi byl vrtán zub, jsem odcházela z ordinace s úsměvem a zcela zrelaxovaná, což jsem opravdu ještě nikde nezažila. Děkuji!

Nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla(1xOlomouc a 3x Brno). Naprostá spokojenost. Zákroky jsou bezbolestné, vždy pečlivě a jemně provedené, je velmi šikovny. Má profesionální přístup, je to estét ve svém oboru, vše vysvětlí a poradí. K tomu všemu je to sympaťák.
Potřebovala jsem spravit obě jedničky, protože jedna jednička měla dvě barvy díky ulomenému a opakovanému zalepení zubu, druhá jednička měla mírný předkus, jako jedinný zubař // prošla jsem 3 zubaře v Brně a nikomu se do toho nechtělo, byly to zubaři zaměření na estetiku// mi obě jedničky spravil díky korunkám. Nyní se můžu naplno smát, protože mám konečně po xletech zuby rovné a stejně bílé, jsem mu za to nesmírně vděčná, měla jsem z toho mindrák a dost dlouho.Od té doby k němu chodím a přítel taky.
Sestra je milá a vstřícná. Nečekají vás žadné, dlouhé čekací lhůty, jdete do ordinace na domluvený čas a odcházíte s velmi velmi dobrým pocitem, i když se vám zrovna hodinu a půl vrtal v puse.

Je mi 42 let a konečně mám PANA zubaře, jeho práce je opravdu na vysoké úrovni a všem ho můžu stoprocentně doporučit. Ceny odpovídají kvalitě provedené práce, nepřijdou mě nijak vysoké a po té, co jsem zjistil, v jakém stavu je můj chrup díky mé bývalé zubařce si za práci rád zaplatím.
Návštěva v jeho ordinaci se pro mě stala příjemným zážitkem, na rozdíl od těch hororových situací, které jsem dříve zažíval u mé bývalé zubařky.
Na závěr bych to shrnul jednou větou : Kdo se jednou projel ve Ferrari tak už do škodovky nevleze :-)

Velice kvalifikovaná péče, příjemné prostředí, milý perzonál, doporučuji.

Zákroky jsou opravdu bezbolestné a zcela profesionální. Možná by mohl být levnější, ale vždy odchízím s pocitem, že jsem dostal maximum...

Má jednoduše zlaté ruce.