CLINICUM, a. s.,
Sokolovská 304, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Vynikající lékař a plná čekárna pacientů (poliklinika Cordeus) vypovídá za vše... Byli jsme u něj se zlomenou rukou syna - vynikající organizace práce, na rentgen dojdete naproti během čekaní (což doe recenze níže ne všichni chápou). Sestřička i pan doktor jsou až "nepochopitelně příjemní", i když někteří pacienti byli nepříjemní, když měli pocit, že je někdo předbíhá. I my jsme strávili u doktora celkem 3 hodiny i se sádrováním a rentgenem, ale věřte, že je to zlomek času proti FN Motol... Buďme rádi za mladého supr lékaře na poliklinice! Oba byli jemní a empatičtí, syna uklidnili, vše mu vysvětlili - za mě šest hvězdiček z pěti.

Byla jsem spokojena s přístupem pana doktora. Žádné arogantní chování. Pan doktor mě informoval o dalším léčení.

Já jsem teda šla k tomuto doktorovi s velkou obavou po tom co jsem si přečetla v recenzích . Musím ale uznat že doktor se mnou mluvil slušně , sestřička je úžasná a milá dokonce mně držela při zákroku za ruku . Doktor mi dával pravidelné kontroly po zákroku , všechno počas zákroku vysvětloval , říkal přesně co dělá a také se pořád ptal jestlii je vše v pořádku , není mi špatně nebo jestli něco necítim ... Byl slušný , péče byla pro mně dobrá a neměla jsem s ničím probllem . Také když jsem byla objednaná nikdy jsem nečekala víc jak deset minut .... takže za mně bylo vše v pořádku

Dlouho jsem nezažila tak arogantního namyšleného lékaře. Nevhodná komunikace s dětským pacientem i celkově. Nedostatečné vysvětlení problému. Viditelně jsme pana doktora obtěžovali. Absolutní nedostatek empatie a celkový nezájem o pacienta.
Sestřička je však velmi milá,ochotná,empatická. O to větší rozčarování vás čeká po vstupu do ordinace.

Veliká spokojenost,úžasný přistup skvěla komunikace a velmi doporučuji protože pan doktor je opravdu precizní ve svém oboru.

Arogantního lékaře jsem navštívila jako ordinaci pro léčbu hojení ran s hnisavou opakovanou ránou na noze - bércovým vředem. Nehodlal mi udělat stěr z rány, zkrvavil ránu a do rány jsem dostala vždy přípravek se stříbrem, přestože jsem říkala, že mám alergii už jen stříbrné náušnice. pro velké bolesti v ráně 24 h trvající byl přípravek vyměněn opět na bázi stříbra. A tak dokola 2 měsíce, až mě p. doktor "vyšoupnul", ať si najdu jinou pomoc, že neví, co se mnou. Po dlouhé době až nyní mi na kožním provedli stěr z rány, mám bakterii Pseudomonas aeruginosa, takže stříbrné zábaly byly úplně neúčinné, potřebuji specifické antibiotikum. Mrzí mě, spíše jsem hodně zklamaná a smutná ze ztráty 2 měsíců v bolestech, kdy mohla noha být zaléčena a rána se nemusela zvětšovat. Není přece možné každého pacienta léčit stejně.

Nevenoval pozornost co mu řikate a Arogantni chovani .Řekl mě když jsem měla připominky a otázky ke svem zlomenině že ho to nezajimá a že od zítra jde na dovolenou že nema chut nic řešit a ať jsi to jdu řešim jinde nebo za tyden ..Žadná možná diskuze o lečbě. Naproto neprofesionálni přistup.Po dvou tydnech ma rezave bolesti ,opakujici se necitlivost ,mravenceni v prstech ale tyto informace ho nezajimaji.Rozhodla jsem se zvolit jsi jineho doktora

Velmi nepříjemné chování, pacient má pocit, že pana doktora obtěžuje. Zlomeninu ruky by prý léčil a fixoval jinak, ale když mi to dali v nemocnici do ortézy, tak s tím on nic dělat nebude. Kontrolní rtg neprovedl, bylo by to prý zbytečné, RHB neuznává, doporučil mi po měsíci sundat ortézu a brát 3x denně brufeny, počkat půl hodiny a pak přes bolest zvedat zlomenou ruku. Když jsem jeho zprávu na 2 řádcích odnesl obvodní, doporučila mi, abych k tomuto doktorovi už nikdy nechodil.

Pan doktor Adamko je odborník na svém místě.Jen chválíme a moc děkujeme za péči. Vladimír a Daniela Pintovi

Dobrý den. Opravdu netuším, kterého pana doktora Adamka negativní recenzenti popisují. Já s ním mám jen ty nejlepší zkušenosti. A ne jenom já, ale i moje žena a otec.
Já k němu na doporučení zašel s bolavými zády po příhodě na lyžích (i když to není přímo parketa chirurga). Moje kamarádka doktorka mi předepsala na stejný problém 5x masáže a 10 x elektroléčbu a výsledek nic moc. Pan doktor po rentgenu doporučil a provedl 2x terapii laserem a ultrazvukem kombinovanou s mobilizačními technikami a po 2 sezeních zlepšení pocitově o 80% (teď už jen zhubnout...). Následně jsem se k němu objednal se svými již 5x operovanými koleny (plastiky předních vazů a degradace chrupavek) a z doporučené aplikace injekcí kyseliny hyaluronové jsem vyloženě nadšený. Bolesti při pohybu takřka ustoupily.
Mojí ženě provedl velmi citlivě vyříznutí lipomu na krku. Otce jsem k němu dovezl po úrazu kolene, když jsme předtím objeli nemocnice v Berouně i Hořovicích, kde jej sice ošetřili, ale bolesti neustaly. Až po punkcích a aplikacích laseru u MUDr. Adamka se vše vrátilo velmi rychle do normálu.
Jednání s panem doktorem bylo vždy zcela profesionální a i lidské. Znalosti a praxe jsou na nejvyšší úrovni a díky špičkovému přístrojovému vybavení je možné očekávat i rychlé zlepšení stavu. Vřele doporučuji tohoto doktora. Skutečně se nemusíte bát.