Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 4 Více
272 91.....

Ambulantní péče

Anoskopie

Chirurgie jednoho dne +13 Více

Diagnostické vyšetření

Diagnostika tříselných kýl a kýl stěny břišní

Diastasy přímých svalů břišních, pupečních kýl, kýl v jizvách po předchozích operacích apod.

MUDr. Ludvík Winkler vystudoval 1. lékařskou fakultu University Karlovy v Praze, promován lékařem byl v roce 1980. Po absolvování základní vojenské sl...

• gastroezofageální reflux

Diagnostické vyšetření

Diagnostika tříselných kýl a kýl stěny břišní

Impedance jícnu

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Komplexní vyšetření pro zažívací potíže, bolesti břicha, nadýmání, žlučníkové potíže, potíže s chronickým zánětem slepého střeva apod..

Laparoskopická chirurgie

Laparoskopická operace kýly

Laparoskopická operace slepého střeva

Laparoskopické odstranění žlučníku

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Laparoskopické operace refluxní choroby jícnu (fundplikace)

Odstranění hemoroidů

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Vyšetření a diagnostika pro refluxní chorobu jícnu

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Vyšetření nezhoubných onemocnění konečníku jako jsou hemoroidy, trhliny, píštěle.

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie refluxní choroba jícnu

Mudr.Ludvík Winkler mi operoval brániční kýlu před 5 týdny.
Nebýt pana doktora,tak jsem se ve svém věku 72 let, k operaci sama neodhodlala.Díky jeho lidskému přístupu mohu říct,že jsem bez obtíží a bez medikace nyní v pořádku. Moc mu děkuji za skvěle provedený chirurgický výkon ve večerní době,kdy již byl určitě unavený. Mohu všem doporučit, aby se nebáli a pečovali o své zdraví.Děkuji celému lékařskému týmu i obětavým setřičkám.
Marta Vlasáková

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie hernia

Velmi oceňuji profesionální přístup pana doktora Winklera při operaci mé tříselné kýly.Pan doktor je erudovaný a empatický člověk na svém místě.
Dr.P.Volek

V roce 2015 mě byla ve FN nemocnici v Plzni operována brániční kýla. Bohužel jsem po operaci nepoznala žádné zlepšení, ba naopak. Můj stav se velmi zhoršoval. Ve výsledku jsem měla větší potíže než před operací. Reoperace byla nutností. Kliniku Palas Athena jsem si našla na internetu a už při první konzultaci s primářem Winklerem jsem byla jeho přijetím mile překvapena. Vše mi důkladně vysvětlil a ubezpečil mne, že bude vše v pořádku. Téměř po dvou letech po první operaci jsem tedy na klinice Palas Athena podstoupila reoperaci brániční kýly. Operace, kterou vedl primář Winkler a asistoval MUDr. Pacák byla velmi náročná a trvala tři a půl hodiny. Vše dopadlo dobře. Nyní, měsíc po operaci, konečně zmizelo mé neustálé kručení v břiše, polykám, dýchám. Lékaři mají zlaté ruce, a můj velký obdiv. Chválím i přístup a ochotu celého personálu. Tuto kliniku velmi doporučuji. Kéž by takových zařízení bylo víc.

Alena Šubrtová, Mariánské Lázně
Konec chatu
Napište zprávu...

Profesionálně provedená operace hiatové kýly v listopadu tohoto roku. Po výkonu jsem měl nejdříve obavy, hojení bylo trochu delší a komplikovanější (zejména příjem potravy), ale byla to jenom otázka času. Nyní už je vše naprosto v pořádku, veškeré obtíže, které jsem měl před operací, zmizely, a už nemusím užívat žádné léky, cítím se mnohem lépe než před výkonem. DOPORUČUJI!

Výborný lékař, nikdy jsem neměla pocit, že obtěžuji, naopak má zájmem o pacienta a má profesionální přístup. Odpoví na každý dotaz. Neplatila jsem nic, vše uhradila pojišťovna. I ostatní personál se ke mě choval vlídně. Toto zařízení i pana doktora můžu doporučit. Miloslava Doležalová

Milý pane doktore,

chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš přímo senzační výkon, za vysoce profesionální práci, za laskavý a milý přístup k pacientce... zkrátka jsem nadšená, jak jste provedl mou včerejší operaci hiátové hernie. Je vidět, že jste špičkový lékař!! Vůbec jsem si nepředstavovala, že to půjde tak hladce. Díky, díky!

Vaše pacientka Katka Blum

Pan doktor je asi odborne zdatny , nicmene necha vas i pres to ze jste dopredu objednany cekat treba hodinu. K tomu ma jiste povahovou vlastnost nadutost a domyslivost. Evidentne zneuziva problemy svych pacientu, objedma si hodne lidi .. hodne penez a cekani ostatnich mu nevadi. Stary sicialisticky doktor ... vase prava na ferovy pristup jsou omezena :-( doporucuji jit jinam

Výborný lékař. profesionální, ale zároveň velmi lidský přístup. Přestože jde o soukromé zařízení, nic se neplatí, vše jde přes pojišťovnu. Děkuji, velmi rychle jsem se mohla vrátit do práce.

• gastroezofageální reflux
  • žlučové kameny