MUDr. Ludvík Pek s.r.o., Chirurgie
Palackého 5/1002, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: MUDr. Ludvík Pek s.r.o., Chirurgie Jiný

Pan doktor je velmi fajn člověk.
Kdyby bylo více takových lékařů lidé by neplnili čekárny.
Jednou jsem volal do ordinace kvůli svému zdravotnímu stavu Pan doktor mě vyslechl a nasledne donutil k návštěvě ordinace i přes to že neměl ordinační den. Dle jeho úsudku jsem měl porušení dutiny břišní. Diky jemu lékařům na Karlově náměstí dnes žijí. Moc krát díky.
Josef Černý

Lekár aj sestrička sú veľmi milí. Aktuálne som v procese vyberania znamienok a po odstránení prvého nie je po ňom ani chýru ani slychu: )) skvelá práca. Už teraz sa teším na odstránenie ďalších. Áno, znie to asi zvláštne ale naozaj sa teším na ďalšiu návštevu.

Velmi dobrý vzdělaný, chytrý, citlivý, normální a schopný lékař. Znám ho již 20 let a takoví lékaři se dnes těžko hledají. Mgr. Simona Sedláčková

VVYNIKAJICÍ dobrej A LIDSKÝ PŘÍSTUP .PROFESIONÁLNÍ K PACIENTŮM
A SESTŘIČKA MILÁ A OCHOTNÍ JSOU OBA

Profík každým coulem !!!

Než jsem navštívil pana doktora, trpěl jsem s hemoroidy jako zvíře. Po několika drobných zákrocích na něho již několik let s vděčností vzpomínám kdykoliv ...

Pan doktor Pek mi už od pohledu přišel velmi sympatický a vtipný, takový ten typ, co ho hned musíte doporučit známým a byl na mně teda slušný a choval se profesionálně...nechala jsem si odstranit pihu, výsledek ještě nevidím,ale ten přístup mně nadchl a určitě k němu půjdu zas a bez obav:-)

Je fakt dobrej, nejenom jako chirurg, ale i jako srandista

Je šikovný, navíc je i dobrý diagnostik, je s ním legrace, i když na někoho může působit lehce arogantně. Má sociální cítění, neříká si o vstupné zvané regulační poplatek a kdo nechce, tak neplatí.

Bohužel,nemohu pochválit p.dr.Jednou jsemho vyhledala,když mi bylo hrozně zle,nepřišla jsem ve vhodnou dobu,byl velmi nepříjemný a neochotný.Až teprve když zjistil,že jsem zdr.sestra,tak se začal chovat slušně,měl by jsi uvědomit,že k němu lidí nechodí ze sportu,ale že jim opravdu něco je,ale jsme jenom lidi,tak hodně úspěchů do dalších let