Praktický stomatologický lékař
Dolnoměcholupská 37/168, Praha

Příspěvek paní Aleny je průhledný, evidentně jej psal někdo z ordinace ZIDENTA. Je reklamou na krásný úsměv. Spravedlivě hodnotíme poplatky a práci : ZIDENTA, Kolovraty = vysoké částky za ošetření asi jako u většiny privátních zubařů. Máme též za sebou nějakého toho zubaře z dřívější doby. Všichni byli srovnatelně kvalitní jako paní doktorka Žižková. Pochválit její práci je ale na místě, je pracovitá, šikovná, empatická, zodpovědná, i když tvrdší nátury. Naši předchozí zubaři byli ale levnější. Snad se nám jen zdá, že se v ZIDENTĚ trhají zuby mj. i proto, aby se mohly dát umělé náhrady, tj. implantáty. Jeden implantát (stolička) prý stojí s prací v ZIDENTĚ cca 25 000 Kč. Kdo nemáte desetitisíce nazbyt, choďte k levnějším, v podstatě stejně kvalitním zubařům (jen nemají tak luxusní křeslo a rentgen u sebe) např. na polikliniky : Háje, J. Město, H. Měcholupy, Žižkov, Vinohrady, Vršovice, Malešice atd. Dovětek pro údajnou p. Alenu (viz její příspěvek) alias zubařku ze ZIDENTY : na ceny si stěžuje většina občanů z okolí, jelikož na to už nemají. Jen se to bojí ZIDENTĚ sdělit, abyste se na ně na zubařském křesle netvářili jako citróni :-(

Paní doktorka Žižková je úžasná! Nejen, že mi zachránila, uzdravila a opravila zuby,
vrátila mi zpět ztracené sebevědomí. Má předchozí zubařka, ke které jsem chodila 20 let mi zuby totálně zničila. Na předních zubech jsem měla tmavé výplně, zuby provrtané skrz na skrz a její ošetření bylo vždy velice bolestivé.
Pokaždé když jsem se na zuby podívala do zrdcadla bylo mi do pláče. Přestala jsem se úplně smát a každý den mě to trápilo.
Paní doktorka Žižková mi zuby krásně opravila a díky ní mám opět chuť do života a chuť se znovu smát.
Její ošetření bylo vždy příjemné a nikdy mě nic nebolelo. To, že si nekteří lidé stěžují na ceny, nechápu. Kvalita odvedené práce cenám jednoznačně odpovídá. Je pravda, že za celých 20 let jsem u mé předchozí zubařky nenechala ani korunu ale podle toho také zuby bohužel
vypadaly. U paní doktorky Žižkové jsem platila vždy s radostí, protože jsem viděla krásný výsledek její práce.
Já jsem nadmíru spokojená, nemůžu vytknout jedinou věc. Děkuji Vám! Alena M.

Paní doktorka mi zachránila zuby,opravdu mi hodně pomohla. Vše mi vždy vysvětlí a já si jí nesmírně vážím.
Celé stomatologické centrum funguje výborně- je-li to třeba vezmou vás hned ten den, nebo den následující. Objednání na prohlídku zpravidla trvá jeden měsíc.
Nevýhodou je jedině cena. Je to opravdu drahé.

velmi dobrá