Soukromá stomatologická ordinace
U Hostivařského nádraží 6, Praha

Byla jsem u paní doktorky na zubní pohotovosti, velice milá, příjemná a vzala mě předem když viděla že jsem těhotná aniž bych se o to prosila. Nicméně s akutní bolestí nic nevyřešeno, trochu vyvrtáno a dána dočasná záplata, v noci a druhý přes den 3x tak větší bolest, nedá se vydržet musím jet na jinou pohotovost. Nicméně to třeba vůbec nemusí být její chyba, pohotovosti tyto " dočasné zákroky dělají běžně"

Zubaře se bojím už od dětství, ale u paní doktorky se snad ani není čeho bát. Je velice milá a pečlivá, sestra taktéž.

K paní zubařce chodím už od dětství, je velmi milá a ochotná. Zkusí všechny možnosti, při problému bere přednostně. Nemůžu si jí za skoro 20 let vynachválit.

Zrovna jsem od ní přišla. Jsem u paní zubařky od malé holčičky, ale poslední dobou jsem čím dál více nespokojená. Dnes jsem šla pouze na kontrolu a ona hned, že mi vytrhne osmičku, že by se časem kazila. Zub mě vůbec nikdy nebolel, nebyl na nic citlivý, tak nevím proč byla potřeba ho vytrhnout. Na nic se mě neptala a hned mi dala injekci. Nechala mě asi 3 minuty v čekárně a pak začlo peklo. Větší bolest jsem nezažila! Poprvé v životě jsem se u zubaře rozbrečela a křičela bolestí. Pak mi dala další injekci, že nechápe jak mě to může furt bolet. A začala opět rvát a rvát. Pak mi jen řekla, že to nejde a napsala mi doporučení k doktoru Bíglovi, že ten mi pomůže, má lepší vercajk a lepší anestetika. A já se ptám: proč se mě nezeptala, jestli chci zub vytrhnout? proč trhala zub, který měl kaz, ale vůbec mě nebolel? proč ser pouštěla do něčeho co věděla, že nezvládne? Jakmile mi zítra pan doktor, doufám že, pomůže. Beru si vše od Žďárkové a odcházím jinam!

Zubařka je velmi a velmi necitlivá. Využila jsem pohotovost, a p. Ždárková mi vůbec nepomohla, řekla mi, ať si vezmu prášky, a navštívím svého zubaře, a při a po jejím základním vyšetření jsem brečela kvůli bolesti. Nejhorší zubařka, kterou jsem potkala. Právě kvůli takovým doktorům mají lidé strach z další návštěvy zubní ordinace!!!

Pani doktorka bývá velmi necitelna, několikrát jsem u ni brecela bolesti. Po injekci hned zacala vrtat, takže jsem trpěla. Vysvětlila to tím, že je tam moc nervu a že se proste někdy netrefi. Za týden jsem musela k jeji kolegyni a tam me nic nebolelo, počkala az injekce zabere. Korunky děla levne, ale jednu mam opravdu osklivou, raději jsem to ani nekomentovala, abych nemusela zase trpet. Ted hledám nového zubaře, tak snad budu mít konečně štěstí. Raději jsem rodila, než u ni trpěla. Je starší a tak zkusím někoho mladého.

je hodná a milá a když je nějaký problém hnet mě vezme přednostně vůbec si nemůžu stěžovat.

Pokud chcete poznat co je středověk, tak navštivte tuto "lékařku". Zdůrazňuji v uvozovkách. Tato zubařka sice lokální anestezii používá, ale hned po její aplikaci začne trhat zub, což v praxi znamená, jako byste žádnou anestezii neměli.

nedoporučuji, již třikrát jsem se v ní sklamala. pokud jde o melé zákroky, tak možná, ale když nastane problém, je lepší vyhledat si někoho jiného. proto také od ní odcházím.

Moc hodná a pečlivá paní doktorka chodíme k ní celá rodina a jsme velice spokojený...Souhlasím s příspěvkem Pana Daniela Kříže