Ludmila Vondráčková, chirurg Praha

Chirurg

K Interně 639, Praha
Ordinace specialisty - chirurgie

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Paní doktorka je sice velmi milá, ale bohužel na jejích sadistických zálibách jakožto rýpání v živé ráně a opětovnému zavádění drenu bez umrtvení, ji nemohu dát příliš vysoké hodnocení. Po "ošetření" zduřelé hnisavé uzliny v podpaždí jsem si již zažila zákrok který se s tímto zážitkem nedá srovnat. V životě jsem nezažila takovou bolest a opětovné zavádění drenu do podpaždí v těch největších vedrech mi přijde bezpředmětné.
Nehledě na velké fronty. Její pacienti vypovídají o dobách kdy tyto léčené metody byli praktikovány někdy v roce 1970.
Nedoporučuji a sama pro příště zvolím jiného lékaře.

Se zlomeninou ramenního kloubu jsem byl odeslán na rehabilitaci!!! Při zhoršujících se bolestech jsem se rozhodl pro návštěvu skutečného odborníka,který konstatoval utržený biceps (díky rhb) a těžkou zlomeninu. Operace proběhla druhý den. Díky paní "doktorce" jsem se léčil 7 měsíců!!!!! NEDOPORUČUJI

O

dost dobrý

O

Rychlá, pohotová, umí skvěle zašít ránu, je v pohodě, to je důležité.

Nemohu si stěžovat na odborné služby, paní doktorka se chovala velmi mile a i ošetření bylo v pořádku. Problém byl v tom, že když zjistila, že je moje dcera pojištěná, odmítla mi vydat závěrečnou zprávu a sdělila mi, že mi pouze potvrdí za poplatek papír pro pojišťovnu. A tu zprávu nemám dodnes!!!

Paní by jako lékařka obstála možná za krále Klacka. Mělo mě to napadnout hned, jak jsem vstoupila do ordinace a zjistila, že v roce 2011 nepoužívá ke své práci počítač! To, že se nevzdělává, neposouvá a není schopná přijmout nové metody v léčení považuji u lékaře za skoro trestný čin. Za sebe říkám - již nikdy více. Ale pro dobrodruhy, kteří chtějí okusit 80. léta v lékařství doporujčuji :-).

Odbornou erudicí na úrovni rychlostudenta plzeňské právnické fakulty. Po částečné ablaci nehtů na palcích nohou jsem byl nucen nechat si udělat tento zfušovaný zákrok znovu, avšak u jiného doktora. Ten se upřímně podivil (avšak jako profesionál nekomentoval)nad tím, že paní doktorka používá k lokální anestezii již léta překonaný kapalný dusík (on používal injekce). Při anestezii druhého palce navíc dusík sestře došel. To ji ani paní doktorku vůbec nerozhodilo - nehet strhla zaživa. A proč by taky ne: ji to nebolelo. A koneckonců, Juliovi Fučíkovi taky neaplikovali před mučením anestezii.

léčí i duší

Je super...nejvíc v pohodě...