Medifin - zdravotní s.r.o.
Kartouzská 10/3274, Praha

FN MOTOL
V Úvalu 84, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pan doktor Luděk Žmolík je odborník na svém místě s velmi lidským přístupem k pacientům. Ve své ordinaci v Kartouzské mi vyšetřil koleno po úrazu,narozdíl od několika jiných lékařů určil správně diagnózu poškozeného předního vazu a vysvětlil problém. To vše velmi srozumitelně. Věnoval se mi více a pečlivěji než jsem zažila v privátní odinaci jiného ortopéda, kde jsem navíc musela zaplatit 800 Kč za vyšetření. Zde bylo vše v rámci VZP. Potom mě pan doktor operoval plastiku vazu v artroskopickém centru nemocnice Beroun v brzkém termínu. Vše dopadlo výborně, nyní již zase lyžuji. Moc děkuji. Vřele doporučuji. I.C.

MUDr. Žmolík je velice profesionální a lidský lékař. Je úžasný, vlídný a máte pocit, že je tam jen pro vás.
Prostě lékař na svém místě PAN ortoped. Všem vřele doporučuji. I.Burianová

C

Díky panu MUDr. Žmolíkovi nejsem na invalidním vozíku. Při každé hospitalizaci jsem měla pocit, že jsou na 2. ortopedické klinice v Motole pouze kvůli mně !! Mám enoprotézy kolenních i kyčelních kloubů. K MUDr. Žmolíkovi mám naprostou důvěru jak pro jeho lidský, tak i profesionální přístup !!!

dlouholetý praktik s velmi racionálním přístupem a pochopením pro sportovce.

Pan doktor je užasný,vlídné zacházení s pacienty.Je lidský a velice slušný.

Velmi profesionalni, ale zaroven velmim lidsky pristup.
Neni nic na co bych si mohl stezovat. Velmi doporucuji.

Špatně provedená operace plastika křížového vazu, nepovedená reoperace, absolutní přehlížení potřeb a problémů pacienta, nekomunikativnost s pacientem, nepravdivě psané lékařské zprávy.

VELKE PODEKOVANI MUDr.ZMOLIKOVI ZA PROVEDENOU OPERACI TOT.END.KYCLE S VYNIKAJICI SPOKOJENOSTI PO 2 LETECH OD OPERACE.CHODIM VYBORNE.JE VELMI ZKUSENY ORTOPED.DIKY,DIKY.VESKRNOVA.

MUDr. ŽMOLÍK JE VELMI ZKUŠENÝ ORTOPED.

Velká spokojenost s přístupem pana doktora, tot.end. obou kolen dopadla skvěle a dnes chodím i bez holí. L.Macháčková