Stomatologická ordinace
Tesaříkova 2/1027, Praha

Výsledkem víc jak 10 let práce paní zubařky je to, že teď chodím jinam, kde mi z kanálků postupně vytahují nástroje, které mi tam paní doktorka zalomila. Už jsem skoro na 30tisících a zdaleka nejsem u konce. A prevence opravdu trvají 5 minut, takže není divu, že mi nový zubař našel 4 kazy. Paní doktorka je sice příjemná, ale odborně absolutně nedoporučuji.

Umístění: Stomatologická ordinace Upadený zub a v něm kaz

Paní doktorka se s tím nepáře, ale nikdy vás nenechá v nevědomosti. Velice ráda vysvětlí celou proceduru, co můžete očekávat, jak moc to bude bolet, v mém případě to ani nebolelo a to se na to dívala hodně skepticky. Po celé procedůře ještě opakuje jak se mají správně čistit zuby. Jsem velice spokojený, zub mám jako nový. Oproti minulé zubařce je tahle naprosto zlatá a strach ze zubařů taky odpadl.

Paní zubařka Koukalová je velmi nekompetentní.
Pravidelné prohlídky probíhají pouze nahlédnutím do úst a dotazem, zda máte problémy, žádný rentgen. Když člověk oznámí, že má asi problém s krvácením dásní, tak od paní doktorky uslyšíte pouze "čistit, čistit", dentální hygiena je pro paní zubařku velká neznámá, přitom při zánětu dásní a usazení zubního kamene není jiný způsob odstranění, než na dentální hygieně, v domácím prostředí je to nemožné. Takovou základní věc paní doktorka bohužel vůbec nezná. Já kvůli jejímu přístupu málem přišel ve 20 letech díky paradentóze o zuby, až nový lékař mi pomohl díky skvělé dentální hygieně, ale následky na chrupu jsou bohužel nevratné.
K paní zubařce jsme chodili celá rodina, můj otec chodil na pravidelné kontroly, ale díky absenci rentgenového vyšetření a laxního přístupu paní zubařky, mu musely být vytrhnuty dva zkažené zuby + nalezeny dva další hluboké kazy a to jen díky rentgenu u nové zubařky.

Paní zubařku Koukalovou nikomu nedoporučuji, nechová se jako profesionál a zdánlivá počáteční úspora za její návštěvy vás vyjde velmi draho při řešení následků její nekvalitní péče.

K paní zubařce už raději nepůjdu, protože manželovi zuby jen udržela ve stabilizovaném stavu, vždy vyčistila, ale přehlédla hlubší zánět, měl tam hnis a musel na pohotovost ještě ten samý den, co byl u pí Koukalové. A takových téměř marných návštěv u ní absolvoval za jediný měsíc více. Taky už se rozhodl pro jiného zubaře. Ani ordinační hodiny zde nejsou vyhovující, po práci to k ní kromě pondělí prostě nestihnu.

K paní doktorce chodím už řadu let a nemohu jinak než chválit. Chodíme k ní celá rodina a všichni jsme moc spokojení. Pokud se vám někomu podaří se k této lékařce dostat, máte štěstí.

paní doktorka je hlavně "udržovací" zubař. žádné "novinky" se učit nechce.
na můj dotaz zda dělá bílé plomby řekla, že ne a že mi je rozhodně nedoporučuje, protože se pod nimi kazí zuby. tak proč je spousta zubařů dělá???
když tam přímo člověk nejde s tím, že ho nějaký zub bolí, tak většinou řekne, že je všechno v pořádku. pravidelně jsem chodila na kontroly a všechno bylo v pořádku. u nové zubařky, která mi hned udělala rentgen se zjistilo, že mám 2 kazy a myslím, že se nestihly udělat za 1/2 roku...

Paní doktorka je skvělá. Je velmi milá a lidská a zároveň bezchybně profesionální. Z vlastní zkušenosti vím, jak dobře umí napravit i paseku po jiných méně schopných lékařích. Jsem moc ráda, že mne ošetřuje!

S paní doktorkou jsem taky velmi spokojená, je úžasně šikovná, rychlá a příjemná.

K paní doktorce chodím už asi od roku 1985 a jsem velmi spokojen. Nastoupila po původním doktoru Plechatém a je na sídlišti Košík v Praze 10 stále