Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Lenka Eliášová(16.srpna 2016)

Po mé hrůzné návštěvě pohotovosti / masokombinátu/ v Krči, fajn přístup,po zavolání jsem byla odkázána na dlouhé čekání,to trvalo jen 90 minut, Když to bolí,ráda počkám.Pan doktor je trochu přísný ale umí se i hezky smát.Všechno mi trpělivě vysvětlil. Těším se až tam za půl roku půjdu zase!!

Po pádu ze stromu jsem skončila v Thomayerově nemocnici. Diagnóza zněla 5 zlomených obratlů (poslední krční a hrudní) bez posunu a ohrožení míchy. Máma pro jistotu poslala rentgen i panu Ptáčkovi. Ten nalezl ještě jeden poškozený obratel (bederní). Přestože mi v nemocnici nebyla doporučena žádná rehabilitace (což měli alespoň zmínit!), šly jsme k němu. Uznávám, že nepůsobí dvakrát srdečně, ale poradil nám velice dobře a poslal mě za velice milou a znalou paní přes rehabilitace. Rozhodně doporučuji!

Výborná doktor rychle mi pomohl od otoku lokte tzv.bursitida ,je vstřícny a nemusí se u něj dlouho čekat ,respektuje hodinu objedníní Petra

Pan doktor Ptáček je svérázný a má svůj osobitý přístup, který někomu může připadat odtažitý, ale mě tohle nevadilo. Poté co mi pomohl s kotníkem jsem ho vyhledal i po úrazu kolene. Nejprve diagnostikoval natažené vazy s tím, že si mám dát 3 týdny klid. Po 5 týdnech jsem si zranění obnovil a pana doktora navštívil znovu. Řekl mi, že je nejspíš porouchán meniskus a mám se tedy objednat k artroskopické operaci. Objednal jsem se tedy k jinému doktorovi, který mi rázem diagnózu rapidně změnil. Přetržený přední zkřížený vaz! Nyní jsem po operaci (plastika LCA) a menisky byly v pořádku. Nic proti osobě pana doktora Ptáčka, ale fotbalový doktor by asi měl poznat často fotbalové zranění, tedy přetržený přední zkřížený vaz...

Nejlepší doktor!Jediný mi pomohl od šílené bolesti zad a je velice příjemný a vše vysvětlí tak abych věděla co mi je a co mě čeká!Jiného dr. nechci:)Hanka Štichová

Velice neprofesionální chování, nedodrží, co slíbí, velice samolibý a nafoukaný, Může být stokrát dobrý orthoped, když se neumí chovat

Dle mého názoru velmi dobrý doktor. Vždy mně i mému příteli pomohl a vše dokázal dobře vysvětlit. Může se zdát na první pohled přísný nebo nevrlý, ale jakmile člověk ukáže přátelskou tvář, vše je v pořádku. Doporučila jsem i svým známým.

Dobrý den, musím souhlasit s negativním hodnocením pana doktora, choval se velmi neohleduplně v mé sociální situaci, měl by se asi znovu učit, co to je jednat s pacientem, odbornou stránku také "odflákl", už nikdy více tato ordinace! Dobrou pomoc jsem našla jinde.

Tento lékař by se měl naučit chovat slušně a hlavně citlivě ke svým pacientům. Svými výroky a způsobem chování může totiž člověku ublížit tak, že z jeho ordinace odejde více zraněný než do ní s nadějí na pomoc vcházel. Duši vám totiž nikdo do sádry nedá. Nikdy více tato ordinace!

choval sa k mojej 9 ročnej dcére ako k dobytku. keby som nevyhľadal iného lekára, tak má trvalé následky (a nie len on)
nikdy viac