Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická naražený kotník, podezření na úlomek kosti

Na ošetření jsem čekala přiměřeně dlouho. Pan doktor i sestřička byli velice milí, pak doktor kotník důkladně prohmatal, poptal se na všechny okolnosti, následoval rychlý rentgen a za chvíli jsem šla opět na řadu k panu doktorovi, již bez delšího čekání.
Přístup pana doktora i sestřičky je velice vstřícný, oba jsou milí a komunikativní, při psaní zprávy jsme si i fajn popovídali. Za mě naprostá spokojenost.

Skvělý pan doktor a sestřička také. Velmi profesionální a zároven přátelský přístup.Přišel jsem s menším zraněním na prstu ruky. Čekal jsem asi dvě hodky, než jsem přišel na řadu, což byla vzhledem k ostatním chir.ordinacím na patře poměrně krátká doba. Pan doktor to prohlédnul, poslal me na rtg, za chvili jsem byl zpět a hned mně ošetřil. Fajn jsme si u toho popovídali, pomalu bych ani nevěděl, že už mi to ošetřuje. Rozhodně doporučuji!

Pan doktor je vstřícný, citlivý, jemný, navíc ve státním zařízení, takže potřebujete jen kartičku pojištěnce. Řezal mi bulku na krku a následně ošetřoval a pokud jsem musela do jiné ordinace (ordinuje jen úterý a pátek) byl to vždy hmatatelný rozdíl, hlavně v přístupu k člověku a zručnosti. Vřele doporučuji.

U pana doktora jsem byla 2x s celkem banálními problémy, takže nedokážu posoudit, jak dobře zvládá těžké případy. Já si ho ale nemohu vynachválit. Byl vždy velmi vstřícný a usměvavý. Neznám jinou ordinaci, kde bych se cítila tak pohodově.