Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

MUDr. Marek je člověk na svém místě. Roky pečuje v různých situacích o mne i o dceru pečlivě a lidsky. J jako zdravotní sestra mám mnohá srovnání. Děkujeme, pane doktore, přejeme i Vám především zdraví. :)

Umístění: Ordinace Jiný

Pan Doktor Marek je vyborny lekar , nikdy jsem u nej necekal dlouho , vse s klidem vysvetli , jednou mi delal i chirurgicky zakrok primo v ordinaci , vse rychle , skvele , pritom srozuitelne . Velka spokojenost

Umístění: Ordinace Jiný

Naprosto úžasný pan doktor. Začíná na minutu přesně 7:30, je milý, jde mu to perfektně od ruky. Nic nezanedbá. Jsem naprosto spokojená.

Umístění: Ordinace Jiný

Výborný doktor s velmi příjemným přístupem. I když má plnou čekárnu nečekáte dlouho. Jde mu to od ruky, ale určitě ne na úkor kvality ošetření. Mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace Bulka na rameně

Pana doktora jsem se svým problémem navštívil pětkrát, v čekárně jsem nikdy nečekal dlouho, přesto jsem nikdy u něj v ordinaci neměl pocit, že někam spěchá. Vše mi vysvětlil, ochotně odpověděl na otázky. Jeho přístup byl praktický dokonalý a já ho mohu jen doporučit. Jen těžko a marně přemýšlím u koho jsem se cítil tak dobře.

Umístění: Ordinace Úraz nohy

Pan doktor vyčetl z prostého zápisu RTG a prohmatání nohy dost věcí, věnoval mi dost času, vysvětlil mi co mám dělat jako rehabilitaci a co ne. Jak se to nejdříve dát do kupy a pod.
Jak ne uplně laika na mne udělal dojem a jsem rád, že spadám do jeho obvodu.

A ani jsem nečekal nijak moc dlouho, moderně vybavená rodinace.

Výborný pan doktor, profesionální a lidsky přístup. Velice si ho chválíme celá rodina mohu jen doporučit