Chirurgická ordinace
Břežanská 10/646, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ordinace Jiný

Chvilka cekani rozhodne stoji za odbornost pece. Nikdy jsem nebyl u lekare/lekarky, co by s takovou empatii osetrovala kazdeho pacienta. Vracim se sem rad uz 14 let a vim, ze bude udelano vsechno pro to, abych odchazel s klidem v srdci a vylecenym problemem. Mohu jen doporucit!

navštěvuji pani doktorku několik let a nikdy mě neodbyla, velmi příjemná a vstřícná

Precizní práce. Operace víček.Velmi spokojená.

Skvělá lékařka s vynikajícím přístupem,navštěvuje ji celá moje rodina a několik znamých,všichni spokojeni.Mohu jen doporučit!

Velice lidský,přátelský přístup,ochota,citlivost,spolehlivost,rady,velká-letitá praxe,domácí prostředí,nečeká se dlouho v čekárně...Prostě jen vše to kladné.!

Jitka.

Vynikající lékařka,celá naše rodina k ní už léta chodí,manželku zachránila od operace prsou,dceru od zbytečné operace slepého střeva.Lékařka schopná poradit i mimo svůj obor.Velmi příjemná,ochotná,vstřícná,kvůli mě,starému chlapovi,přijela z dovolené,aby zkontrolovala ránu a udělala převaz.
S tak pěkným,profesionálním přístupem se moc často nesetkáme.Jsme s manželkou hodně nemocní a navštěvujeme více lékařů,takže víme o čem mluvíme.

paní doktorka je vynikající, ji vděčím za záchranu života, to ona mi objevila včas karcinom prsu, moc děkuji paní doktorko, nikdy vám nepřestanu být vděčná.