Soukromá zubní ordinace
Ke Kablu 130, Praha

Paní doktorka je příjemná a skvělá práce je za ní vidět.

výborná práce se všemi pacienty,též pečlivá...rád jí nevštěvujuji

Lepší stomatolog v Praze není,pečlivá lékařka,zuby léčí-netrhá.Honza a Ivana

Dobrá lékařka, ochotná, ale čekání v čekárně je delší, zřejmně časový plán narušují akutní případy.Ale kdo si počká, ten se dočká a stojí to za to.

Nevím jak lépe hodnotit jiné lékaře, ale v případě stomatologa je to asi stav zubů. Ve svých 42 letech - po více než dvacetileté péči paní doktorky Lopatkové - mám VŠECHNY ZUBY ŽIVÉ A MÁM VŠECHNY ZUBY SVOJE (až na osmičky). Nedavno jsem se se svými kolegy bavil o zubech a téměř každý měl nějakou tu zkušenost s bolestmi zubů při zánětu, s opracováním kanálků a co já vím ještě. Já ne. Plomb mám v ústech dost, to ano. Ale to možná svědčí více o mojí neschopnosti zuby si řádně vyčistit. Děkuji paní doktorko, dávám Vám jedničku.

Výborná paní doktorka, velmi pečlivá, trpělivá, ochotná. Doporučuji,ale má již mnoho pacientů, takže v současné době nové nepřijímá.

nejlepší paní doktorka,
od té doby, co k ní chodím, se nebojím zubaře!!! vždy si udělá čas a vždy je velmi příjemná a ochotná. moc děkuji