Libor Zámečník, urolog Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
V Parku 2308/8, Praha 11, Praha
Medico Clinic

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická klinika Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty UK v Praze Jiný

Velmi dobrý odborník s lidským a laskavým přístupem k pacientovi. Pečlivě vyšetřuje, neunáhlí se při stanovení diagnózy, přesně pacientovi vysvětlí jeho stav i případnou léčbu a to, jak si v budoucnosti zlepšit svůj stav. Chodím k němu na pravidelné kontroly, jsem spokojený a mám jistotu, že v případě komplikací bude hledat optimální řešení. Zvlášť se mi líbí jeho lidský přístup, laskavé jednání a pozitivní nálada a vstřícnost.

S panem doktorem mám bohužel smutnou zkušenost, kdy jsem za ním přijel s problémem diagnostikované sterility. Na ultrazvuku mi našel varikokélu, o které mi řekl, že nemá vliv na neplodnost. Předepsal hormony, na kontrole mi odebral krev s tím, že s výsledky se ozve. A dva měsíce se neozýval, nebyl k zastižení. Po deseti měsících jsem se dostal k jinému doktorovi, který mi řekl, že varikokélu opravdu mám a ta je právě příčinou neplodnosti. Nabídl řešení operací. A jaké bylo mé překvapení, když při hledání dalších klinik, kde toto řeší, narazím na kliniku, které přednostuje pan doktor Zámečník a kde nabízí operaci varikokély, která je příčinou neplodnosti. Přeji všem pacientům pana doktora, aby s ním měli pouze dobré zkušenosti.

Jsem velice spokojena!

Výborný odborník , lidský přístup není arogantní a náfuka.

Pan Mudr Zámečník je odborník , hodný , nenafoukaný a není arogantní.

Pokud se objednáte k panu doktorovi, musíte si vzít den volna. Na urologické klinice, kde pan doktor Zámečník pracuje, se běžně čeká několik hodin .. Pak doktor je svého oboru znalý a dostatečně (to jest standartně pro české zdravotnictví) vstřícný, ale já mám s panem doktorem bohužel nemalou negativní zkušenost. Na základě této zkušenosti jsem se rozhodla pomoc hledat jinde a to navzdory jeho expertíze v oblasti, do které moje problémy zapadají. Mě samotné je to líto. Doktorů s jeho odborností v Čechách není mnoho a žen, které se potýkají s problémy, které do této odbornosti spadají, je mnoho. Tyto ženy, k nimž patřím i já, potřebují pomoc, která přesahuje meze čistě technické odbornosti. Osobně bych pana doktora Zámečníka poslala na kurz psychologie a jednání s pacienty .. a nejen jeho. V českém zdravotnictví by toho školení prospělo drtivé většině doktorů.

Velmi příjemný a pokud mohu soudit tak i odborně velmi na výši.

W

Vynikající odborník s velice dobrým přístupem k pacientovi.Vždy přesně pacientovi vysvětlí jak řešit problémy.Mě osobně v roce 2002 zachránil život.Chodím k němu od té doby na pravidelné kontroly a vždy jsem velmi spokojen.Je vždy velmi usměvavý ,milý a vstřícný.

bez chyby

U pana doktora jsme byl jiz podruhe, i tentokrat mel vyborny pristup, po vysetreni mi zodpovedel veskere me dotazy a venoval mi tolik casu, dokud mne napadaly nejake otazky. Urcite jej velmi doporucuji.