Ke Karlovu 6, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická klinika Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty UK v Praze Jiný

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu primáři Zámečníkovi za operaci, kterou mi prováděl. Několik let jsem měl silné bolesti varlete, kvůli kterým jsem nemohl ani pořádně chodit. Ujít 500 metrů byl pro mě problém. Pan primář mi operací varle zachránil a zbavil mě bolestí. Dnes jsem byl po letech zase běhat, skvělý pocit. Moc Vám děkuji, vrátil jste mě zpátky do života.

Vysoce profesionální a lidský přístup, srozumitelné vysvětlení. Byl jsem k panu primáři objednán na konzultaci, vše mi bylo vysvětleno, zůstal jsem v jeho péči. Děkuji.

Velmi dobrý odborník s lidským a laskavým přístupem k pacientovi. Pečlivě vyšetřuje, neunáhlí se při stanovení diagnózy, přesně pacientovi vysvětlí jeho stav i případnou léčbu a to, jak si v budoucnosti zlepšit svůj stav. Chodím k němu na pravidelné kontroly, jsem spokojený a mám jistotu, že v případě komplikací bude hledat optimální řešení. Zvlášť se mi líbí jeho lidský přístup, laskavé jednání a pozitivní nálada a vstřícnost.

S panem doktorem mám bohužel smutnou zkušenost, kdy jsem za ním přijel s problémem diagnostikované sterility. Na ultrazvuku mi našel varikokélu, o které mi řekl, že nemá vliv na neplodnost. Předepsal hormony, na kontrole mi odebral krev s tím, že s výsledky se ozve. A dva měsíce se neozýval, nebyl k zastižení. Po deseti měsících jsem se dostal k jinému doktorovi, který mi řekl, že varikokélu opravdu mám a ta je právě příčinou neplodnosti. Nabídl řešení operací. A jaké bylo mé překvapení, když při hledání dalších klinik, kde toto řeší, narazím na kliniku, které přednostuje pan doktor Zámečník a kde nabízí operaci varikokély, která je příčinou neplodnosti. Přeji všem pacientům pana doktora, aby s ním měli pouze dobré zkušenosti.

Jsem velice spokojena!

Výborný odborník , lidský přístup není arogantní a náfuka.

Pan Mudr Zámečník je odborník , hodný , nenafoukaný a není arogantní.

Pokud se objednáte k panu doktorovi, musíte si vzít den volna. Na urologické klinice, kde pan doktor Zámečník pracuje, se běžně čeká několik hodin .. Pak doktor je svého oboru znalý a dostatečně (to jest standartně pro české zdravotnictví) vstřícný, ale já mám s panem doktorem bohužel nemalou negativní zkušenost. Na základě této zkušenosti jsem se rozhodla pomoc hledat jinde a to navzdory jeho expertíze v oblasti, do které moje problémy zapadají. Mě samotné je to líto. Doktorů s jeho odborností v Čechách není mnoho a žen, které se potýkají s problémy, které do této odbornosti spadají, je mnoho. Tyto ženy, k nimž patřím i já, potřebují pomoc, která přesahuje meze čistě technické odbornosti. Osobně bych pana doktora Zámečníka poslala na kurz psychologie a jednání s pacienty .. a nejen jeho. V českém zdravotnictví by toho školení prospělo drtivé většině doktorů.

Velmi příjemný a pokud mohu soudit tak i odborně velmi na výši.

W

Vynikající odborník s velice dobrým přístupem k pacientovi.Vždy přesně pacientovi vysvětlí jak řešit problémy.Mě osobně v roce 2002 zachránil život.Chodím k němu od té doby na pravidelné kontroly a vždy jsem velmi spokojen.Je vždy velmi usměvavý ,milý a vstřícný.