Medico Clinic

(27 názorů)

Jsme nejmodernější a jedna z největších klinik v České republice, která se zaměřuje na poskytování komplexních služeb pro ženy i muže. Poskytujeme špičkové služby v oblasti plastické a estetické chiru... Více

O nás

Ordinace

Medico Clinic

V Parku 2308/8

148 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Jsme nejmodernější a jedna z největších klinik v České republice, která se zaměřuje na poskytování komplexních služeb pro ženy i muže. Poskytujeme špičkové služby v oblasti plastické a estetické chirurgie a náš tým se pyšní bezkonkurenčními výsledky.Provádíme veškeré plastické operace - zvětšení prsou, modelace prsou, operace břicha, operace očních víček, operace nosu, facelift a další.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Libor Zámečník

  Urolog, MUDr.

  • D

   S panem doktorem mám bohužel smutnou zkušenost, kdy jsem za ním přijel s problémem diagnostikované sterility. Na ultrazvuku mi našel varikokélu, o které mi řekl, že nemá vliv na neplodnost. Předepsal hormony, na kontrole mi odebral krev s tím, že s výsledky se ozve. A dva měsíce se neozýval, nebyl k zastižení. Po deseti měsících jsem se dostal k jinému doktorovi, který mi řekl, že varikokélu opravdu mám a ta je právě příčinou neplodnosti. Nabídl řešení operací. A jaké bylo mé překvapení, když při hledání dalších klinik, kde toto řeší, narazím na kliniku, které přednostuje pan doktor Zámečník a kde nabízí operaci varikokély, která je příčinou neplodnosti. Přeji všem pacientům pana doktora, aby s ním měli pouze dobré zkušenosti.

  • A

   Jsem velice spokojena!

  Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře