Medico Clinic

(29 názorů)

Jsme nejmodernější a jedna z největších klinik v České republice, která se zaměřuje na poskytování komplexních služeb pro ženy i muže. Poskytujeme špičkové služby v oblasti plastické a estetické chiru... Více

O nás

Ordinace

Medico Clinic

V Parku 2308/8

148 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Jsme nejmodernější a jedna z největších klinik v České republice, která se zaměřuje na poskytování komplexních služeb pro ženy i muže. Poskytujeme špičkové služby v oblasti plastické a estetické chirurgie a náš tým se pyšní bezkonkurenčními výsledky.Provádíme veškeré plastické operace - zvětšení prsou, modelace prsou, operace břicha, operace očních víček, operace nosu, facelift a další.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Libor Zámečník

  Urolog, MUDr.

  • F
   Umístění: Urologická klinika Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty UK v PrazeSlužby: Jiný

   Vysoce profesionální a lidský přístup, srozumitelné vysvětlení. Byl jsem k panu primáři objednán na konzultaci, vše mi bylo vysvětleno, zůstal jsem v jeho péči. Děkuji.

  • J
   Umístění: Urologická klinika Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty UK v PrazeSlužby: Jiný

   Velmi dobrý odborník s lidským a laskavým přístupem k pacientovi. Pečlivě vyšetřuje, neunáhlí se při stanovení diagnózy, přesně pacientovi vysvětlí jeho stav i případnou léčbu a to, jak si v budoucnosti zlepšit svůj stav. Chodím k němu na pravidelné kontroly, jsem spokojený a mám jistotu, že v případě komplikací bude hledat optimální řešení. Zvlášť se mi líbí jeho lidský přístup, laskavé jednání a pozitivní nálada a vstřícnost.

  Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře