Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Osteoporóza

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
10 názorů

D
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Stal se mi opět úraz lokte (otok/bursa). Již se mi to stalo před lety a strávil jsem celý den lítáním po doktorech v Krči (chirurgie, neurologie) až jsem dostal (bez objednání) na polikliniku Budějovická k MuDr. Zahradníkové. Koukla, řekla "bursa jak..." dvě injekce a bylo po problémech.
Včera to samé, nemohl jsem se dovolat, byl jsem kousek od Budějovické, tak jsem to zkusil, přišel před polednem bez objednání. Určitě ze mě neměli radost, mohli mě vyhodit, říct at se objednám, ale dostalo se mi péče a dnes už je vše v pořádku a to je to hlavní.
Takže za mě děkuji.


Ł
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám jenom Ty nejlepší zkušenosti!!!! Je nejenom vstřícná, ale dokáže vám opravdu od bolesti pomoc.
Udivují mě negativní komentáře, protože jsem v životě u paní doktorky neviděla a ani nezažila to co tady někteří píšou. Komentáře očividně píší lidé kteří zdravotnictví absolutně neznají a neví jaké má lékař podmínky k přijetí nového ( akutního ) pacienta.


A
Ověřeny pacient

Mé zkušenosti s paní doktorkou a sestřičkou jsou také velmi špatné. Paní doktorka jen vylezla z ordinace a na chodbě nejdříve vynadala pánovi přede mnou, že má doma odpočívat dávat si obklad a nemá "lézt" k doktorovi a pak se vrhla na mě. Na dotaz co mi je jsem odpověděla, že mě bolí záda, paní doktorka mi odpověděla, že ať se nedivím když mám špatné boty a mám "prolamovací kolena", že si to vlastně dělám sama a, že si mám dát Paralen a nemám otravovat. V životě bych už k této lékařce nešla a nedoporučuji to vůbec nikomu!


V
Ověřeny pacient

Naprosto otřesný zážitek, během ordinačních hodin mimo ordinaci (jak lekar, tak sestra) arogantní jednání, a snaha se co nejrychleji zbavit pacienta, aby si mohly sníst přinesené jídlo. Opravdu kvalitní vizitka českého lékaře...


G
Ověřeny pacient

Neviem ci je pani doktorka odbornicka ale arogantna to rozhodne je. Jej jednanie by som prirovnal k hospodskej obsluhe tretej cenovej skupiny. Najhorsie na tom je, ze nakoniec ma ani poriadne nevysetrila. K sestricke je mozno aj skoda sa vyjadrovat. Na tri krat mi tiskla lekarsku spravu (pokazde udelala nejaku chybu) nez sa jej to konecne podarilo. A ked som uz bol vonku z ordinacie tak za mnou este vybehla, ze mi dala LP ineho pacienta :).

Vobec nedoporucujem! Po prvej a zaroven poslednej navsteve pani doktorky som sa rozhodol skusit stastie niekde inde.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka Zahradníková na mne udělala velmi dobrý dojem. Je to pečlivá lékařka, která má zájem svým pacientům pomoci. Také sestřička je velmi milá. Patří jim pochvala a velký dík.
Hana Suková


S
Ověřeny pacient

Pokud si chcete nechat nadávat a zůstat mrzákem, tak doporučuji! Sestřička se chovala neuvěřitelně sprostě a arogantně. Její slovní projec by se dal srovnat s neandrtálcem a to bych ho ještě urazila. Paní přede mnou, která tvrdila, že upadla, a že má asi něco s nohou vyhodila, že má jít na chirurgii pokud má úraz a nezatěžovat je na ortopedii, aniž by jí prohlédla. Já tam byla s doporučením na vyšetření na ortopedii s akutním zánětem šlach na obou achilovkách. Aniž by mě pozvaly dál, tak vyšla ještě paní doktorka s tím, že mám jít vedle na chirurgii si dát nechat nohy do sádry. Také tvrdila, že mají práce až nad hlavu a berou jen objednané a přitom měly úplně prázdnou čekárnu. Nevím, kam má člověk teda jít, když má akutní problém a dokonce i doporučení k vyšetření. Paní doktorka je asi velmi líná a se vším posílá vedle na chirurgii, kde byla fronta až ven. Ani na vás nekoukne, udělá diagnózu v čekárně, řekne vám, že jí obtěžujete a ještě takovým tónem, že máme zkažený celý den. Zažila jsem v českém zdravotnictví hodně, ale tohle bylo zaručeně to nejhorší. Vůbec nedoporučuji!! Nakonec jsem šla na ortopedii do Pacovské, kde mě vzali hned, sestřička i pan doktor byli milí a od bolesti mi pomohli.


M
Ověřeny pacient

Odpověd pro Evu_H : S tímto názorem ROZHODNĚ NESOUHLASÍM.!!

Pro začátek by bylo dobré zjistit proč vás vlastně lékař nemůže příjmout!
- nemá ambulanci, pohotovost, má objednané jiné pacienty. Rozhodně nechápu jak můžete dát negativní komentář když jste vlastně nebyla ošetřena!
Navíc toto není profil sestry,ale paní doktorky!
A pokud vím tak snímky jsou potřeba všude!


E
Ověřeny pacient

Po víkendovém úrazu jsem se chtěla objednat na vyšetření, sestra mě odbyla s tím, že tam nemám co dělat a mám si zajít na chirurgickou ambulanci a pak se eventuelně vrátit se snímky. Naštěstí je v lokalitě i jiný ortoped, který má velmi ochotný a milý personál, kde jsem dostala termín a snímky kupodivu nevyžadují (na což jsem se pro jistotu zeptala).


I
Ověřeny pacient

Paní doktorka je poklad.Mně pomohla 100%.Je citlivá a hlavně vše vysvětlí,jaká bude léčba a hledá možnosti,aby léčba nebyla drahá.K paní doktorce chodí i moje maminka a je také s léčbou u dr.Zahradníkové velmi spokojená.Velmi šikovná a milá doktorka.Také chválím milou sestřičku.Mají hodně plnou čekárnu,a tak nevím,zda dr.Zahradníková přijímá nové pacienty.Všem tuto pani dr.doporučuji a moc ji chválím.Je skvělá.A děkuji za péči Ivana


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Osteoporóza