Stomatologická ordinace
Nedvězská 29/2223, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Byla jsem dlouholetou pacientkou. Nemohu si stěžovat na kvalitu práce paní doktorky, je velmi precizní a pečlivá, ale nevíte kdy provede jaký výkon a zda se bude věnovat problému se kterým k ní přijdete.

Povrzuji, že výši úhrady nikdy nevíte dopředu, paní doktorka ji často zamlouvá. Na konci návštěvy nechává podepsat účet, kde je uvedeno, že pacient byl dopředu obeznámen s cenou. Nebyl. Nikdy.

Její komunikace se sestrou je neurvalá, přístup k pacientům svérázný.

Souhlasím, že cena za ošetření není pacientovi dopředu oznámena (a není zrovna nízká). Když jsem potřeboval po plmobování plombu trochu přebrousit (chápu, že ne vždy se vše musí podařit hned napoprvé), tak byl obrovský problém s objednáním, paní doktorka má čas až za měsíc ... ale přitom je vždy čekárna prázdná. Bohužel paní doktorku nemůžu doporučit.

Bohuzel i na me pusobi pani doktorka spise snahou o vydelek nez starosti o pacienta. Je bezne, ze po osetreni platite a podepisujete, ze jste byli predem informovani o cene, kolik dany ukon stoji, coz ovsen neni pravda. Pani doktorka vas o nicem v prubehu osetreni neinformuje. Zda se mi, ze veskere trochu podrobne informace, na ktere se pacient pta, ji opravdu obtezuji.

paní doktorka je profesionálka na svém místě a je velmi příjemná

Hodná k pacientům

je proste super!!!

pani doktorka je vysoce erudovaa,mila laskava ke všem svym pacientum,ma velmi
privetive vystupovani