Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

C

Paní doktorka Štaifová zkratka není dobra volba, pokud nechcete riskovat zdraví.

Paní doktorka je jedním slovem prostě skvělá! Pečlivá, lidská, vždycky ochotná vyslechnout všechny vaše problémy, i když čekání v čekárně 3 hodiny je opravdu pro silné nervy, stojí to za to a na tuhle Paní doktorku si vždycky ráda počkám! Díky moc za všechno!!!

Tatínek chodí k paní doktorce několik let a je nesmírně spokojen. Na paní doktorku nedá dopustit. Je vynikající diagnostik. Též oceňuje její lidský přístup.

Důrazně varuji všechny lidi před touto lékařkou!!!
Dne 22.06.2012 sloužila pohotovost na Praze 6. Syn měl vysoké horečky a vyrážku. Neštovice by poznala každá zdravotní sestra, ale paní doktorka ho poslala na oční! Zdálo se jí, že má červené oči. Jen pro zajímavost, neštovice jsou vysoce infekční. Nechápu, kde bere paní doktorka odvahu ordinovat.

pokusil jsem se s pí doktorkou sejít, dle termínu v 14:30; byl jsem o 30min dříve, pro jistotu, ale ještě v 17:00 jsem čekal. Po dotazu dalších pacientů zda je to běžné jsem dostal odpověď : ANO.
Máte li čas a chcete si pokecat v čekárně, jděte do toho, jinak hledejte jinde....

včera v noci jsem byla na urologické pohotovosti,kdy mi lékař doporučil zajít ještě dnes a zítra na urologii na kontrolní ultrazvuk,Dr.Štaifovou mi doporučil.Zavolala jsem do ordinace a sestra se ptala Dr.a řekla mi,že mě nevezmou,že mají plno,maximálně mě ošetří v pátek..takový přístup mi u profesionálního lékaře nepřipadá normální.

Velmi dobrá, zodpovědná a laskavá lékařka. Jediný nedostatek je čekací doba.

Pokud bych měla porovnat provedenou práci a přístup paní doktorky, pak si ji troufám hodnotit jako citlivého, empatického a pečlivého odborníka, kterému se s důvěrou můžete svěřit do péče. Jedinou menší výhradou jsou dlouhé fronty i přes objednání. Výsledek však za to stojí.

Paní doktorka je odborně na úrovni, šikovná, o problémech přemýšlí, je empatická, je ochotná vysvětlit, co s vámi hodlá podniknout a proč. Vyváženo je to tím, že ordinace je po organizační stránce chaos, nedá se předem odhadnout, jak dlouho bude který pacient vyšetřovaný, pokud jste objednáni na ráno, nezřídka přijdete na řadu až v poledne, někdy na vás sestra či doktorka v tom návalu dokonce zapomenou - ale rozhodně je mi taková lékařka příjemnější, než její rutinně postupující kolegové a kolegyně.

nebyl jsem spokojený s čekáním ani následnou péčí ani prostředím