Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Paní doktorka je velmi hodná, velmi pečlivá, vše vysvětlí, poradí, necpe vám léky pokud to není nezbytně nutné. Čekání je dlouhé, ale 100% se vyplatí.

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Pani doktorka je vyborna, pecliva, na nic neceka. Na oplatku si ale vy chvilu pockate v cakarni :).

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá lidská odborně velmi zdatná. Přes 10 let byl pacientem muj 97 lety otec. Je ochotná k pacientům v pokročilém věku zajet i do domácnosti. Za celou dobu byla příkladem profesionální lidské lékařky odborně erudovaná.

C

Paní doktorka Štaifová zkratka není dobra volba, pokud nechcete riskovat zdraví.

Paní doktorka je jedním slovem prostě skvělá! Pečlivá, lidská, vždycky ochotná vyslechnout všechny vaše problémy, i když čekání v čekárně 3 hodiny je opravdu pro silné nervy, stojí to za to a na tuhle Paní doktorku si vždycky ráda počkám! Díky moc za všechno!!!

Tatínek chodí k paní doktorce několik let a je nesmírně spokojen. Na paní doktorku nedá dopustit. Je vynikající diagnostik. Též oceňuje její lidský přístup.

Důrazně varuji všechny lidi před touto lékařkou!!!
Dne 22.06.2012 sloužila pohotovost na Praze 6. Syn měl vysoké horečky a vyrážku. Neštovice by poznala každá zdravotní sestra, ale paní doktorka ho poslala na oční! Zdálo se jí, že má červené oči. Jen pro zajímavost, neštovice jsou vysoce infekční. Nechápu, kde bere paní doktorka odvahu ordinovat.

pokusil jsem se s pí doktorkou sejít, dle termínu v 14:30; byl jsem o 30min dříve, pro jistotu, ale ještě v 17:00 jsem čekal. Po dotazu dalších pacientů zda je to běžné jsem dostal odpověď : ANO.
Máte li čas a chcete si pokecat v čekárně, jděte do toho, jinak hledejte jinde....

včera v noci jsem byla na urologické pohotovosti,kdy mi lékař doporučil zajít ještě dnes a zítra na urologii na kontrolní ultrazvuk,Dr.Štaifovou mi doporučil.Zavolala jsem do ordinace a sestra se ptala Dr.a řekla mi,že mě nevezmou,že mají plno,maximálně mě ošetří v pátek..takový přístup mi u profesionálního lékaře nepřipadá normální.

Velmi dobrá, zodpovědná a laskavá lékařka. Jediný nedostatek je čekací doba.