Praktický zubní lékař
Národních hrdinů 1/587, Praha

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Chodil jsem několik let, ale už mi došla trpělivost. Kaz ošetřen tak špatně, že jsem o zub málem přišel. Totální neprofesionalita, neinformuje pacienta o zákroku ani ceně úkonu. Naštěstí je těžké najít horšího zubaře, takže kamkoliv jinam půjdete, udělate jen dobře pro vaše zdraví i peněženku.

Plomby mi od pani Bire velmi casto vypadavaly. Pote, co mi pani doktorka ten samy zub opravovala jiz treti den po sobe, jsem odesla i s kartou. Fakt, ze nova pani zubarka mi musela uplne vsechny plomby od p. Bire nasledne predelat, myslim hovori za vse. Celkove se ke me chovala pani doktorka i sestra nadrazene, caste vypadavani plomb napriklad davaly za vinu me. S novou zubarkou zadne problemy nemam a jsem velmi spokojena.

spokojen

Chybí tu více hodnocení, tak připojím sve zkušenosti. Při akutním případu vytečny přístup a vyhoví, bohužel při stále peči jse velmi neprofesionální přístup, cítíte se opravdu nepříjemně, nedostatek informací o zákrocích, průběhu atd. Navíc téměř nemožnost se objednat, telefon nikdo nebere, na email či sms nikdo nereaguje, musel jsem změnit doktora.

jsewm a pani doktorkou spokojen