Karel Čermák, chirurg Praha

MUDr. Karel Čermák

Chirurg Více

Dětská chirurgie a traumatologie: akutní úrazy

Kontroly poúrazových stavů

Diagnostika bolestí břicha (akutních i posouzení chronických) +4 Více

Excize či exstirpace kožních a podkožních afekcí

Řešení mollusek a virových bradavic

Dissoluce - uvolnění předkožky

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Vídeňská 800, Praha
Thomayerova nemocnice, Klinika dětské chirurgie a traumatologie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

MUDr. Karel Čermák je erudovaný lékař, který v roce 2001 absolvoval 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v oboru všeobecné lékařství s preventivním...

• Kýly
  • Hydrokély
  • Problémy s předkožkou

• dětská chirurgie
  • chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vídeňská 800, Praha

Thomayerova nemocnice, Klinika dětské chirurgie a traumatologie

Umístění: jiné místo Jiný

Přístup pana doktora při citlivém vyšetření mého deviteteho synka byl pouze o sarkastických poznámkach a aroganci. Myslím, že i odborník by měl mít přístup k dětem alespon trochu přívětivější.

Umístění: jiné místo Jiný

S panem doktorem jsme byli nadmíru spokojení nejen že nám vše vysvětlil tak aby jsme my nedoktoři tomu rozuměli ale když zjistil u syna problém během chvíle si uměl zařídit vše co bylo potřeba aby mu mohl pomoci . Naše zkušenost s panem doktorem skvělá!

Umístění: jiné místo dětská chirurgie a traumatologie: akutní úrazy

Bohužel jsme museli navštívit dětskou chirurgii v Jirnách z toho důvodu, že se dcera (5 měsíců) skutálela z postele. První návštěvě jsem byla rozhozená - ale kdo by Vás taky pochválil za to, že Vám spadlo dítě, že. Druhý den jsme přijeli na kontrolu do přeplněné čekárny. Ale vše běželo jako na drátkách. Pan doktor společně se sestřičkou všechny perfektně odbavili. Přístup je sice trochu svérázný, ale pan doktor je opravdu na svém místě. A ještě k tomu jsme dostali kontakt na dobrou oční doktorku jako bonus. Takže za mě mohu doporučit - snad ale nebudeme potřebovat moc často.

Umístění: jiné místo

Tomuto lékaři plně důvěřuji a nepotřebuji “second opinion” (bohužel v našem systému zdravotnictví ho potřebuji často). Myslím, že dělá medicínu, protože ho baví. Pokud jsou mé děti ošetřovány kvalitním lékařem, snesu i jistou dávku arogance. Na nás byl vždy milý a to i v době pohotovosti, kdy měl plnou čekárnu dětí.

Umístění: jiné místo

Pan doktor s velkým P. Nikdy jsem se nesetkala s lepším přístupem. Ve svém oboru je naprostá 1+++. Pomohl nám s tolika věcmi. Jsem mu nesmírně vděčná.

Umístění: jiné místo 2x kotrola v ambulanci

Pan doktor Čermák je asi kapacita ve svém oboru, ale co se týče jednání vůči pacientům - dítěti, už tak profesionální není. Arogantní, nepříjemný a komisní. Syn (1.třída) si při tělocviku zlomil malíček a dlaha ho bolela, při kontrolním RTG, bylo zjištěno, že malík levé ruky je zlomen 2x. To pan doktor okomentoval synovi takto: "Tak hele, jestli se sebepoškozuješ, tak příště sem nechoď!" Při dnešní kontrole po milém a slušném pozdravu vytkne synovi, že má v puse žvýkačku a přitom sám pan doktor žvýká?

Umístění: jiné místo sinus polonidalis

Pan doktor, jak má být! Skutečný odborník. Je pečlivý, umí s pacientem o problému a následném řešení hovořit velmi věcně a hodně srozumitelně, na nic si nehraje, jeho služeb si vážíme, má naši důvěru a je na něm vidět, že i on si pacienta váží.
Doporučuji.

Umístění: jiné místo Granulom umbilici

Skutečný PAN DOKTOR.Profesionální přístup lékaře,který vaše dítě vyléčí a zároveň nezapomene,že pracuje s lidmi.Mohu jen doporučit,jinam bych s dětmi už nešla.

Naprosto jedinečný doktor s jedinečným přístupem. S oběma dětmi jsme docházeli a umí to s nimi, uklidní, vysvětlí, pomůže, nakonec i odoperuje na jedničku. Kéž by bylo víc takových doktorů !

Pan doktor je lidský profesionál. Byla jsem u něj s dcerou a pak i se synem. Mohu jedině doporučit. Umí to s dětmi. Ví kdy podpořit, politovat a vynadat :-), když dcera nechtěla nosit ortézu. Vše zakončí milým povzbuzením. Vše vysvětlí a pomůže. Za mne úplně super. Lenka Dohnalová

• Kýly
  • Hydrokély