Karel Čermák, chirurg Praha

MUDr. Karel Čermák

Chirurg Více

19 názor

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Thomayerova nemocnice, Klinika dětské chirurgie a traumatologie
Vídeňská 800, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

MUDr. Karel Čermák je erudovaný lékař, který v roce 2001 absolvoval 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v oboru všeobecné lékařství s preventivním...

• Kýly
  • Hydrokély
  • Problémy s předkožkou

• dětská chirurgie
  • chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vídeňská 800, Praha

Hrazeno pojišťovnou

Thomayerova nemocnice, Klinika dětské chirurgie a traumatologie

19 názor pacienta

Umístění: jiné místo Jiný

Kolínská dětská chirurgická pohotovost -sestra Terezka báječná bytost, milá, schopná, člověk na tom pravém místě.
Pan Dr. Čermák pochopitelně také..jste jedničky.
Přejeme hodně úspěchů a spokojených pacientů v dalších letech. Doufáme, že vás dlouho nebudeme potřebovat
Děkujeme

Umístění: jiné místo Jiný

Tak po dlouhé době člověk na pravém místě.. profesionální přístup,ochota.Nemám výtek.Moc děkuji panu doktorovi.Syna 3 letého ,něco kouslo do kolene, obrovská boule plná hnisu.Pan doktor bezvadně vyčistil, ošetřil.Není co dodat.
Děkujeme

Umístění: jiné místo Jiný

Syn utrpěl úraz obličeje. Pan doktor ho 1a1/2 hodiny operoval a následně léčil. Díky jeho profesionálnímu přístupu a skvělé péči bude syn v pořádku. Pan doktor se zprvu jevil jako přísný, ale ukázalo se, že je to báječný člověk se smyslem pro humor a velkou chutí pomáhat a skutečně léčit. Tímto tedy děkuji za vše, pane doktore. Budeme navždy vašimi dlužníky.

Umístění: jiné místo Jiný

Do ordinace jsem přijela se synem, který měl ze školy při sportu úraz na hlavě. Pan doktor byl úžasný. Syn, byl vystresovaný z toho co ho čeká. Pan doktor zklidnil svým humerem syna do pohody a i při šití a následné péči, bral syn vše lépe. Za nás úžasný pan doktor a sestřička také. Mohu vřele doporučit. Za nás naprostá spokojenost.

Š
Umístění: jiné místo Jiný

Někdy se třeba trefíte do špatné chvíle, ale mohu potvrdit jen ty nejlepší zkušenosti. Včetně smyslu pro humor. I ve velmi náročný den s přeplněnou čekárnou, přes stávkující rentgen a příchod nejmenovaného nového pacienta bez objednání, poněkud konfuzně popisujícího problém. Velice pečlivý a odpovědný přístup, který zamezil podcenění situace, vedle toho sestřička vše organizačně zvládala. To samé při kontrole. Můžeme doporučit, což neznamená, že si má váš potomek obratem přivodit nějakou újmu na zdraví.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor vyšetřoval naší slečnu s akutním apendixem. Byl velmi jemný a všechno slečně vysvětlil. I následná péče byla vzorná. Ten den měl velmi náročný a fungoval s kolektivem a celkovým personálem nemocnice. Chtěla bych velice poděkovat a vřele doporučuji pro péči o mladé pacienty. Jen je mi líto, že neslouží v Nymburce.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan MUDr Karel byl velmi příjemný k naší pacientce vřele mohu doporučit lékaře. Jako hlídací teta jsme nemohla najít lepšího lékaře. Ihned dokázal poznat problém s kýlou a přes únavu dokázal odvést velmi kvalitní práci. Stále s náma spolupracoval a komunikoval je to velmi kvalitní a zodpovědný lékař. Jeho lidský přístup k malým dětem dokáže uklidnit i rodiče. Vřele doporučuji a přeji mnoho pracovních dnů bez komplikací. ‍‍

Umístění: jiné místo Jiný

Přístup pana doktora při citlivém vyšetření mého deviteteho synka byl pouze o sarkastických poznámkach a aroganci. Myslím, že i odborník by měl mít přístup k dětem alespon trochu přívětivější.

Umístění: jiné místo Jiný

S panem doktorem jsme byli nadmíru spokojení nejen že nám vše vysvětlil tak aby jsme my nedoktoři tomu rozuměli ale když zjistil u syna problém během chvíle si uměl zařídit vše co bylo potřeba aby mu mohl pomoci . Naše zkušenost s panem doktorem skvělá!

Ověřený profil
Umístění: jiné místo dětská chirurgie a traumatologie: akutní úrazy

Bohužel jsme museli navštívit dětskou chirurgii v Jirnách z toho důvodu, že se dcera (5 měsíců) skutálela z postele. První návštěvě jsem byla rozhozená - ale kdo by Vás taky pochválil za to, že Vám spadlo dítě, že. Druhý den jsme přijeli na kontrolu do přeplněné čekárny. Ale vše běželo jako na drátkách. Pan doktor společně se sestřičkou všechny perfektně odbavili. Přístup je sice trochu svérázný, ale pan doktor je opravdu na svém místě. A ještě k tomu jsme dostali kontakt na dobrou oční doktorku jako bonus. Takže za mě mohu doporučit - snad ale nebudeme potřebovat moc často.

• Kýly
  • Hydrokély