ADAM - syndrom nedostatku testosteronu u mužů

Biopsie prostaty • Od 2 000 Kč

BTA stat test • Od 1 600 Kč +26 Více

Běžn

Běžný termín

Cirkumcize - obřízka

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Od 2 000 Kč

Od 210 Kč

Od 200 Kč

Od 650 Kč

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky ...

Léčené nemoci

• Obtíže s erekcí a ejakulací
  • Předčasná ejakulace
  • Obtíže s močením
Zobrazit všechny léčené nemoci

• urologie

Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha Jiný

Velká spokojenost s výsledkem/průběhem operačního zákroku Rezum:Před tím velké potíže kvůli BHP/LUTS- v podstatě veškeré popisované problémy, včetně i jiných/vzdáleně souvisejících (nebudu popisovat..), medikace způsobovala značné nežádoucí účinky (zdůraznění arytmie, motání hlavy) a to nemluvím o tom, že dlouhotrvající neléčený LUTS poškozuje moč.měchýř... Váhal jsem nad touto novou metodou, nehrazenou pojišťovnou (viz značně vysoká cena, nehrazená pojišťovnou), u mě navíc prostata značně přesahující 80g, což může prý snižovat finální úspěšnost...Rozhodnutí ztěžovaly i obavy z neúčinnosti operace (viz předchozí věta) a vůbec ze zákroku jako takového. Výsledek/zkušenosti:Profesionální, uklidňující, pozorný přístup, rekonvalescence zcela bez problémů a po cca 3 týdnech značné zlepšení oproti předchozímu stavu(vzhledem k velikosti mé prostaty), již cca po 2 měsících stav téměř jak ve 20 letech - návštěva WC za 24 hodin cca 6x a žádné výraznější potíže. I kdybych musel zákrok po třeba 4 letech opakovat (jakože studie říkají pouze že po 4-5 letech téměř žádné opakování u této nové metody není nutné), rozhodl bych se opět pro tuto metodu, než podstupovat klasickou invazivnější metodu v nemocnici...(Člověk samozřejmě předpokládá, že se časem, po letech tento zákrok začne hradit pojišťovnou už proto, že přece to není v zájmu nikoho - obsazovat nemocnice, mít delší, komplikovanější rekonvalescenci, anebo se zkoušet "ládovat" prášky...). Ještě jednou tedy tímto děkuji...

Četl jsem příspěvky.... hej lidi... Pan Stolz je dle mého názoru jeden z mála lékařů, který je také člověkem... Velká úcta pane doktore!!! Jen škoda, že jste odešel z URO Ke Karlovu.... Mějte se moc dobře.
Lékaře bez debat plně doporučuji. Jiří Neumann

Umístění: UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

Pan doktor je velmi profesionální, lidský, má vřelý přístup k pacientům, vybornou komunikaci. Proběhlo důkladné vyšetření, vše srozumitelně vysvětleno. Vřele doporučuji.

Já musím na pana doktora napsat kladné hodnocení.Udělal důkladné vyšetření.Je milý,komunikativní a taky vtipný a to se mi na mužích líbí,ale obvzlášť je to milé u lékaře.Zatím jsem byla u pana doktora dvakrát a čeká mě další vyšetření k vůli dlouhotrvajícím a opakujícím problémům,které mě už psychicky vyčerpávají.Doufám,že mi pomůže a bude trpělivý na rozdíl od bývalého uologa.Jana L.

Velmi profesionální a sympatický urolog, pokud budu mít v budoucnu nějaký problém, určitě ho znovu navštívím. Ze začátku jsem si nebyl jistý a netušil co mohu očekávat od vyšetření, s panem doktorem ale všechny obavy přešli. Za mě, doporučuji

Přišel jsem za panem doktorem že chci udělat vasektomii a začal vysvětlovat celý postup zákroku a případě následky které se dají řešit. A zákrok byl dělán lokálně a i při něm mi říkal jaký budu mit pocit u úkonu co zrovna dělal. Vše dopadlo dobře. Získal u mně důvěru tak jsem zašel s jiným problémem. Obřízka. Opět spokojenost.

Byl jsem u pana doktora na operaci vodní kýly a přestože mi tvrdil, že po odoperování nedochází k recidivě, opak je pravdou. Anebo se operace jen nepovedla...Po roce jdu znova, tentokrát k jinému lékaři

velmi dobrý a profesně znalý. Ochotný vždy pomoci

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

rád by zeptal, zda nález lehce zvětšené a lehce indurované hlavy pravého nadvarlete při ultrazvukovém vyšetření, které jinak neukázalo žádnou patologickou změnu skrota, indikuje pravděpodobnost rakovinného onemocnění. (Výsledky rozboru krve zatím nejsou k dispozici.)

Děkuji.

zhoubné nádory nadvarlete jsou extrémně raritní. Vámi udaný výsledek sonografického vyšetření dle mého soudu rozhodně nesignalizuje ev. zhoubné onemocnění nadvarlete.
S pozdravem
Josef Stolz

MUDr. Josef Stolz

Dobrý den, na skryté části kořene penisu- té až za šourkem jsem si nahmatal tvrdou bulku asi 0.5x0.5cm bulka nebolí ani na dotek. Mohlo by se jednat o cystu? Podobnou bulku jsem měl asi před 2 měsíci ve tváři pod kůži, na kožním mi na ní dali antibiotika a časem se hodně změnsila , že už není ani nahmatatelna.
Děkuji za odpověď

Dobrý den, nejspíše se jedná o atherom šourku, každopádně více z Vašeho dotazu nelze soudit.
Dop. se objednat.
S pozdravem J Stolz