Ordinace specialisty -stomatochirurgie
Roentgenova 2, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan Docent vždy zváží všechny možnosti, poradí i v jiných oblastech a dá doporučení jmenovitě, na koho se ve věci obrátit. Je to skutečně odborník a velmi milý pán.

Delší dobu jsem se rozmýšlela, zda odstranit lipom v dutině ústní. V říjnu jsem podstoupila operaci tohoto lipomu na stomatologii v Nemocnici Na Homolce u doc. Podstaty. Operace dopadla velmi dobře díky vysoké profesionalitě pana docenta. Poděkování patří jemu i MUDr. Kocumovi za citlivý a lidský přístup k pacientovi.
Milada Hrdličková

k panu primáři jsem se vůbec po několika návštěvách nedostala, ošetřující lékař byl velmi schopný, ale po celou dobu mého ošetřování se především zajímal - a to pro mne dost urážlivě - zda na to opravdu mám, na závěr přirážel další sumy - bez vysvětlení - proč

Zkušený a korektní lékař.

Perfektní přístup k nemocným , vynikající odborník, perfektní ošetřující personál.