Praktické zubní lékařství
Pod Marjánkou 12/1906, Praha

Dobrý den, ta mě velké díky paní doktorce. Pomohla mi zbavit dceru strachu který měla již z předešlé zkušenosti od zubaře. Patří ji velké díky a jsem ráda,že jsme k ní mohli chodit. Děkuji za to.

Ahoj Hanko, tady Ivanka, už taháš dítě, kam chodíš cálovat sama? Vrať se, prosím tě, do první třídy, dětská stomatologie neexistuje, choď pomlouvat někam jinam sama. Zkusila jsi to někdy sama dělat? Předpokládám, že asi ne, takže za mne si na nic u paní doktorky neztěžuji, protože ty si určitě stěžuješ i jinde a tak, že?.. a fandím jí moc, to máš pravdu. Uber na afektu. Díky. Ivanka. Paní doktorko, nedejte se.

Byl sem u doktorky a rekla mi, ze nemam zadny kaz. 14 dni na to strasna bolest-jdu na pohotovost, kde mi nasli kazy hned dva.

Promiňte, ale musím reagovat na některé příspěvky, které se paní doktorky zastávají...Klidně se podepíšu, nedělá mi to problém, můj příspěvek nemusí být anonymní. Můj původní příspěvek je ten úplně první dole, šla jsem k ní se synem (tehdy 4 roky, dnes 8,5)...Musím paní doktorce z celého srdce poděkovat, protože díky její "příkladné a vzorné" péči se nás ujal MUDr. Hlaďo na dětské stomatologii Motol a v jeho péči jsme dodnes. Syn ztratil dřívější totální hrůzu ze zubařů a z čekoholi, co se vzalo do ruky a chtělo se mu dát do pusy... teď do křesla usedá sám a rád a k panu doktorovi se při pravidelných čtvrtletních kontrolách těší...
A k paní doktorce ještě několik věcí. Opravdu bych moc ráda viděla ty celebrity, které si podávají dveře její ordinace. To mě tedy rozesmálo! Naše celebrity jsou děti??? Anebo že by naše celebrity vyhledávaly dětské zubní lékaře?? Hmmmm, tak nevím nevím...jestli se pisatel trochu nespletl :-))
A jestli je tato paní doktorka jedním z nejlepších stomatologů v republice, jak zde také píše jistý přispěvovatel, pak se asi natrvalo s hrůzou odstěhuji z ČR... Promiňte prosím, ale proč by z nás měla mluvit závist? Komu mám co závidět?? Hledala jsem jen zubní lékařku pro kluka, nic víc...Ale co jsem viděla a zažila, to mi nikdo nevezme...Nemám jediný důvod paní doktorku pomlouvat, jen jsem napsala, co si syn zažil.
A nejvíc se mi líbila tato "pavěta" v jednom z obranářských příspěvků: "Myslím si že odsoudit lékaře za to že je člověk je sprosté.".....ale proboha lidi kde to žijete?? Nikdo ji neodsuzuje za to že je člověk, navíc ani nevím, jak kvalitním člověkem je....Jen vím, že coby lékařka se projevila tak, jak se projevila a to mi stačilo...Dnes si přece lékaře můžete vybrat, tak proč chodit k někomu, kdo má problém sám se sebou?? A mimochodem, Vy obranáři, začněte s češtinou!! Vy sami byste se měli vrátit do školních lavic a dopilovat gramatiku - čárky ve větách složených Vám evidentně nic neříkají :-)

Paní doktorku znám již mnoho let a musím ji bránit!!!! To co tady píšete, jsou jen pouhé pomluvy, mluví z vás jen závist! Je strašně obětavá a tohle je vše vděčnost? Že bych se na vás nevys....!!!!!!!!!!!! Myslí, že kdo paní doktorku zná, může se těmto pomluvám jen vysmát.... Nashle!

Zcela odmítáme tyto pomluvy na adresu paní doktorky.
Ano souhlasíme,před lety měla problémy s alkoholem.Již dlohou dobu a to více než 3roky je její péče o pacienty více než vzorná a na vysoké odborné úrovni.Je přátelská slušná a okamžitě řeší jakýkoliv problém.Zamyslete se sami nad sebou-jak řešíte své problémy-rozhodně né prací a péčí o pacienty do pozdních nočních hodin.Paní doktorka Bartošová je jeden z nejlepších stomatologů v republice a mezi její klientelu patří nemálo známých celebrit.
Myslím si že odsoudit lékaře za to že je člověk je sprosté.

Souhlasím s hodnocením.Nedoporučuji.

Byla jsem u ní se synem a bylo to něco naprosto příšerného...v životě už bych k ní nevkročila....na syna (v té době 4 roky) si vzala železný prst a roztrhla mu tím koutek u pusy, takže krvácel....přitom šlo jen o malou plombičku na spodní šestce...křičela na něj...navíc z ní byl cítit alkohol....sestřička jen konstatovala, že paní doktorka asi dnes nemá den...naštěstí jsme se pak dostali na stomatologii do Motola, kterou mohu naopak vřele doporučit!!!