Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
Nemocnice Na Františku
Františku 847/8, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

U pana doktora jsem byl jednou před cca rokem a už tenkrát byl neochotný. Dnes jsem se k němu vypravil znovu, jelikož mám stejný problém jako před rokem. I když jsem se snažil 2 dny dovolat a objednat se (e-mail nemají uvedený), tak se mi to a ani po 10 pokusech nepodařilo. Dnes když už se potíže zhoršily, tak jsem se k němu brzy ráno ještě před ordinační dobou vypravil, ale jeho sestra mě odbyla, že si mám dojít k praktickému lékaři a že bere jen objednané pacienty. Teď se můžu objednat, ale nejdřív bude mít čas až za měsíc. Po těchto slovech jsem splaskl jak balon a odešel. Platím daně, k lékařům téměř nechodím a tohle je výsledek:-(

Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

Komunikace příšerná. Pan Zima nic nevysvětlí, mluví se mnou jak s dítětem. Čím méně pacient ví, tím lépe pro něj. Jen si pacienta nasměřovat kam on potřebuje a toť vše. O zákroku a detailech nejlépe neříkat vůbec nic. Hrůza. Do ordinace se nelze po několika dnech vůbec dovolat. Na termín zákroku čekám bezradně několik týdnů a nic. Sestru snad ani nebudu komentovat. Velmi nedoporučuji!!

Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

V pondělí jsem absolvoval zákrok biopsie prostaty. Pan doktor vše vysvětlil jak to bude probíhat, pak komentoval jednotlivé úkony. Věcně, lidsky, odborně. Má moji plnou důvěru

Umístění: Poliklinika Černý Most Jiný

Neempatický, chová se k vám jako k nesvéprávnému, vše sice vysvětlí, ale jen si vás připraví, jak potřebuje. Jste pro něj jen diagnóza a peníze za výkon. Nedoporučuji!

Umístění: Poliklinika Černý Most pravidelné prohlídky u urologa

Pan doktor Zima je skvělý urolog - odborník s mnohaletou praxí.Navíc je mimořádně empatický a jeho přístup k pacientovi je opravdu velmi lidský.
Je velmi pečlivý a svoji praxi vykonává mimořádně spolehlivě a na velmi profesionální úrovni.

Já jsem se naopak setkal s naprosto profesionálním a lidským přístupem. Lékař mi vše podrobně vysvětlil, bez jakékoliv známky arogance. Má moji naprostou důvěru.
Jaroslav Rout

Absolutně NEDOPORUČUJÍ! Arogantní chování a neochota pomáhat. Nejhorší přístup, co jsem kdy zažil. Ještě před vyšetření pán doktor hned říkal "proč s tím jdete, nic takového nemáte" i přestože jsem předem řekl, že tento problém mám už měsíc a trápí mě dodnes. Následná odpověd zněla "tak dělejte si s tím, co chcete".