Zelená 12/1606, Praha

Terapie proti bolesti

Zelená 12/1606, Praha

ordinační hodiny:

:-) za mě dobré , koruknu mám už 9 let drží, sundavat jí budu protože se to tam má dělat. uvidím co bude pod tím.

dobrý den, chodila jsem k Nigrínovi od malička, vždycky mi říkal, že zuby mám skvělé, žádné kazy.. Teď je mi 16let,nedávno mě začal bolet zub, on zrovna neordinoval a vzal mě někdo jiný, kdo byl poblíž... nejenom, že jsem v tom zubu měla kaz, který se šířil pod plombou a byl skoro až v dásni, ale našla mi hezkých 8 kazů nejméně.. Zuby si čístím pravidelně,sladké nejím.. tím to tedy nebude..
Nikomu nedoporučuji tohohle zubaře !!! Jinak si zaděláte na pěkný malér, jako já .. NIKDY BYCH UŽ K NĚMU NEŠLA ! Do teď musím chodit skoro po týdnu k zubaři, aby mi ty kazy vrtal, pokaždé nějaký .. !
nikdy by mě nenapadlo, že takhle milý zubař, může způsobit tohle !

Chodil jsem k nemu pravidelne asi 7 let a vse bylo ok. Jednou me vypadla blomba, musel jsem k jinému zubari a ten mi našel 8 zubních kazu. Jenom blázen by k nemu šel

Souhlasím s mnoha názory, které už tu padly - pan doktor je velmi příjemný a laskavý, ale profesně by už měl být v důchodu. Já si po jeho odborném zákroku užila parádní zánět, kdy jsem celý týden jezdila na pohotovost - několikrát mi řezali dáseň i patro a pak jsem radši změnila zubaře. Takže rozhodně NEDOPORUČUJI !!!

Jen chci varovat. Pan doktor je moc hodnej, dobře se s ním povídá. Vše vysvětlí a udělá skoro bez bolesti. Problém je v tom, že vám udělá např. plombu, která vydrží max. týden. Zub vyvrtá tak, že vám tam zbyde obrovská díra a z bezbolestného zubu se stane dost citlivý zub. Není to tím, že bych na té straně začal jíst moc brzo..apod. Po ošetření jsem s tímto zubem skoro dva dny nic nedělal, pak to ještě pár dní vydržela a potom plomba vypadla. Takže pokud si chcete dobře a hezky pokecat, tak je tento pan doktor ideální. Pokud chcete někoho, kdo vám pomůže se zuby, tak k němu raději ne. Kžadý má strach ze zubařů, tak proč to riskovat..:-)

Vynikající zubař ! Moudrý, přátelský a zkušený. Zkušený i v jiných věcech.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké má nyní pan Nigrín ordinační hodiny, jestli to někdo nevíte.

Děkuji :)

Pro toho pode mnou. RENTGEN nemá a je to ostuda. Na rtg. bylo nutno jet na tř.Milady Horákové několik stanic tramvají, platit ho a ještě na něj čekat.
Korunka se povedla až asi na potřetí.
V Kateřinské pracoval jako asistent. Konečná cena protetiky často nebývala konečná. Výsledek-plná huba zlata jak u Rusů. Předělat se to dalo-v zahraničí.

Zubař je to podlě mne dobrý. Rentgen tam samozřejmně má a za to, že ho někdo nepozná on asi nemůže :)

Nemajíí tam ani rentgen, u křesla vůbec ne a ani v budově, poslali mě jednou daleko, kam se muselo jet tramvají a za snímek platit. Prtot snad doktor nedělá rentgeny a strká korunky na nezkontrolované zuby. Výhoda je, že se nečeká, doktor je příjemný, i sestra a dává jako jeden z mála potvrzení o zaplacení poplatku. Kontroly jsou fakt odfláknuté. Na obnažený krček radil drahou pastu, která nedržela a nepomohla, přitom stačí to nečím potřít (něco jako lak) a je to za pár vteřin hotové.