CENTRUM ZUBNÍ IMPLANTOLOGIE
Václavské náměstí 1/846, Praha

CENTRUM ZUBNÍ IMPLANTOLOGIE
Pštrossova 10, Praha

Je mi 10 let a pan doktor byl strašně moc hodný ...paní sestřička i pan doktor mi to krásně vysvětlili, byli na mě milý. Moc doporučuji, jsem ráda, že jsem k nim jela a mám je ráda

Ve 3 ordinacích v Brně a v Praze mě odmítli, v další měli velmi hektický a nelidský přístup, u dr. Kruga mi byla poskytnuta pomoc, rekonstrukce kosti a implantáty, vše mi bylo vysvětleno, vše proběhlo podle plánu a velmi profesionálně, bez chyb, mohu jen doporučit

Skvělý, sympatický lékař, i celé pracoviště. Zaváděl mi na podzim 2 implantáty, vše bez problémů, nebyl potřeba jediný prášek. Vše se rychle zhojilo, bez sebemenších problémů. Profi přístup, každopádně doporučuji.

Umístění: CENTRUM ZUBNÍ IMPLANTOLOGIE Jiný

U pana doktora jsem byla na extrakci tří neprořezaných osmiček. Byla jsem opravdu nadmíru spokojená! Při samotném zákroku jsem necítila žádnou bolest (Dostala jsem kromě lokální anestezie i tabletku na utlumení bolesti-užasná věc! :-D ) a vše trvalo cca 20minut (pocitově max. 10min). Další den ,,přišly” kosti už trochu k sobě, ale postačil ibalgin (cca3 dny), další dny už léky na bolest nebyly ani potřeba. Po týdnu kontrola a vyndání stehů, vše bylo krásně zhojené. Cca po týdnu od operace jsem mohla zase opět běhat. Při běhu jsem následně ještě cítila malý tlak v rankách/čelistech, ale bolest žádná. Toto byl i hlavní důvod, proč jsem si pro zákrok vybrala právě pana doktora, potřebovala jsem co nejrychlejší rekonvalescenci a pak doktor zákrok provedl opravdu špičkově, šetrně a velice profesionálně. Jako člověk působí velice klidně a pohodově. :) ;) Doporučuji všema deseti!

Byl jsem k němu (celkem třikrát) poslán na vytržení osmičky. Pan doktor má dobrý přístup k pacientovi (stejně je na tom ostatní personál), vždy mi vše dobře vysvětlil, jeho ordinace je moderně zařízená a co je nejdůležitější - zákrok byl vždy proveden dobře a nebyly žádné komplikace. Jen jednou to trochu bolelo, naznačil jsem mu to, přidal mi anestetikum a bylo po problému. Jestli budu potřebovat vytrhnout tu čtvrtkou osmičku, půjdu za ním zase.

Ja musim rict,ze pan dr.Krug je opravdovy profesional byl jsem k nemu objednany na trhani 4 zubu moudrosti a jeste 3 dalsich pozustatku zubu ktere museli ven a bylo mi doporuceno vyndat je vsechny najednou takze jsem z toho mel prirozene strach,dostal jsem pouceni ze bych mohl mit asi tak 2 dny bolesti a samozrejme otok.Operace probehla v pondeli a dnes je streda a ja do ted nemam zadne bolesti a ani otok,mam normalni cit ve tvari a jist a pit mi nedela zadny problem.Smekam klobouk pred panem doktorem,mohu vsem vrele doporocit

Zdravím, jsem třetí den po vytržení 4 moudráků najednou a musím říct, že jsem až v šoku, že mě vůbec nic nebolí a to doslova. Sice si člověk zaplatí (6 000 Kč), ale je vidět, že za kvalitu, vůbec toho nelituju. Před trháním jsem dostala prášek na uklidnění a díky tomu si vlastně nepamatuji celý zákrok, měla jsem pocit, že tam jsem 5 minut a ne 45 minut. Po zákroku jsem byla unavená, ale bez bolestí. Druhý den jsem byla schopná normálně pracovat, žádný otok jsem neměla. Vyndání stehů za týden, během toho jen tekutá strava (polévky, jogurty, apod.) - dobrá dieta, super na hubnutí:).

Po děsivých zkušenostech s rozdílnymi zubaři a trháním zubů moudrosti (vždy s nepříjemnými důsledky) jsem navštívil pana doktora Kruga, který my vyndaval mou poslední osmičku, tu nejproblematičtější. Musím se hluboce poklonit před jeho profesionalitou a kvalitou práce a i přístupem celého jeho týmu. Nikdy bych nevěřil, že návštěva zubaře může proběhnout tak příjemně a beze stresu. Všichni byli naprosto milí, ochotní, s citlivým přístupem. Odcházel jsem z ordinace naprosto v klidu a bez komplikací. Rozhodně doporučuji všem, kteří mají špatnou zkušenost s přístupem jiných zubařů a vyžadují citilivé zacházení.

Byla jsem u pana doktora Kruga kvůli vytažení zubů moudrosti (2 horních). Našla jsem si ho na internetu a odhodlala se (i díky pozitivním ohlasům, které měl zde na tomto portálu) tam jít. A jsem nesmírně šťastná, že jsem to udělala, protože pan doktor je prostě nejlepší.
Zákroku jsem se velmi obávala, ale bylo to úplně zbytečné. Vůbec bych nevěřila, že něco takového může proběhnout tak v klidu a elegantně (obzvlášť u mne) a že už druhý den nebudu vlastně vědět, že se v té puse něco dělo... Všichni mí vrstevníci vždy mluví o minimálně týdenní neschopnosti, oteklých tvářích, modřinách, bolestech, krvácení nebo dokonce hnisání rány (když jim ten zubař třeba ani nezašije ránu...) - NIC Z TOHO SE TU NEKONALO. Ani jsem si během dalších dní nemusela brát žádný Ibalgin na bolest, stačila mi jen jedna tabletka od pana doktora, kterou jsem dostala těsně před zákrokem. Zní to asi jako z pohádky, ale vážně je to pravda. (Jasně, že ty reakce během rekonvalescence jsou asi hodně individuální, ale přece jenom 45kilové baletce, která se bojí skoro všeho, co se doktorů týká, můžete myslím věřit :-) ).
Pan doktor je opravdový profesionál, u něhož se člověk právem cítí bezpečně (také díky jeho velkému charisma), takže jsem opravdu ráda, že jsem se dostala právě k němu. Pokud mi v budoucnu budou dělat komplikace i dolní osmičky, vím, kam mám jít.
Ještě jednou mockrát děkuji za skvělou práci a doporučuji naprosto všem, kdo se trhání (tam se tomu teda říká tahání :-) ) zubů bojí, aby šli jedině sem!

PS: Ještě bych ráda vyvrátila jeden negativní komentář, kde někdo napsal, že "pan doktor si účtuje i pozdrav" - to teda opravdu není pravda. Já sama jsem např. nemusela platit ani za kontrolu a vyndání stehů, což mě samotnou velmi překvapilo.

Naprostá spokojenost. Měla jsem hrůzu z vytahání osmiček, které musely ven všechny 4, ale nakonec byla úplně neopodstatněná. Pan doktor mi doporučil vytahat je všechny při jednom, čehož jsem se samozřejmě velmi obávala, ale dalo se to v pohodě zvládnout. Jak samotný zákok, který byl rychlý a bezbolestný, tak následná rekonvalescence, která proběhla úplně bez problémů.
Pan doktor je milý, vstřícný a evidentně pečlivý, stejně tak sestřičky. Všichni se mnou jednali mile a normálně a ne jako s dalším kouskem na běžícím páse.
Stálo to dost peněz, ale v tomhle případě to vidím jako investici která stála za to.
Mám nadobro pokoj od osmiček a vyhnula jsem se tomu, co mi popisují známí z Karlova náměstí a podobných klinik.
Celkový dojem: perfektní.