Nemocnice Na Bulovce
Budínova 2, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor byl ochotný - když viděl, že je to potřeba - bez odkladu mi pomohl od problému, ačkoliv jsem měla termín zákroku plánovaný až na další týden.Spokojenost.

Pan doktor má velké zkušenosti, našel vhodnou formu léčby starší zlomeniny. Dokonce mně telefonoval, kde jsem se zdržela při nedodržení data kontroly. Spokojenost, vstřícnost, lidskost.

Sestřička extrémně nepříjemná, pohádala se s několika pacienty během čekání (!), kroutila očima atd. Doktor neempatický. Nulové sociální dovednosti.

Umístění: Nemocnice Na Bulovce Jiný

100% spokojenost. Sprna diagnoza, vysvetleni problematiky detailne, konzultace dalsiho postupu. Nakonec i telefonat pro zpetnou vazbu, potesilo!

Výborný, velice šikovný a vstřícný lékař, který problém řeší hned přímo v ambulanci a neodkládá na nějaký další termín.Synovi pomohl se zánětem na noze a vše nám vysvětlil.Sestřička je také velmi milá a ochotná.Budu pana doktora všem doporučovat.

Já jsem byla naprosto spokojená. Pan doktor byl velice milý a zajímal se, jestli mi je po nasazené léčbě lépe. Nnemůžu si absolutně stěžovat na postup pana doktora, i sestřička byla velice ochotná. Pokud mají na ambulanci řešit zarostlé nehty a podobné ''akutní případy'' které jsem také viděla v čekárně, ani se nedivím, že si dávají na čas.

Pan doktor přišel až po dvou hodinách na ambulanci. Vynadal mi, že k němu vůbec nepatřím, opakoval že neví co se mnou. Sestřička ho prakticky naváděla co dělat. Pořád mi dával arogantně najevo, že ho obtěžuji a vůbec mi nepomohl. Když z vás nesrčí krev a nemá co řezat tak asi nadšený není - nicméně na druhou stranu Vám neustále tvrdí, že nejste dostatečně akutní případ. Tak jsem odešla s bolestí zpět domů a vlastně nevím jak dále postupovat.

Pan doktor je naprosto arogantní člověk, myslí si, že je asi nesmrtelnej. Dostala jsem vynadáno, že s bolestí břicha přijíždím v neděli, když to není akutní případ a on nemá volnou zábavu. Po dobu čekání na výsledky několikrát odešel na cigaretu. Neustále k vám otočenej zády a stálé nějaké sarkastické průpovídky. Bohužel v ambulanci si nemůžete doktora vybrat, je vám přidělen ten, který má právě službu. U pana doktora je vidět, že práce ho naprosto nebaví.