Jiří Kopic, chirurg Praha

MUDr. Jiří Kopic

Chirurg

Budínova 2, Praha
Nemocnice Na Bulovce

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

2.5

Já jsem byla naprosto spokojená. Pan doktor byl velice milý a zajímal se, jestli mi je po nasazené léčbě lépe. Nnemůžu si absolutně stěžovat na postup pana doktora, i sestřička byla velice ochotná. Pokud mají na ambulanci řešit zarostlé nehty a podobné ''akutní případy'' které jsem také viděla v čekárně, ani se nedivím, že si dávají na čas.

Pan doktor přišel až po dvou hodinách na ambulanci. Vynadal mi, že k němu vůbec nepatřím, opakoval že neví co se mnou. Sestřička ho prakticky naváděla co dělat. Pořád mi dával arogantně najevo, že ho obtěžuji a vůbec mi nepomohl. Když z vás nesrčí krev a nemá co řezat tak asi nadšený není - nicméně na druhou stranu Vám neustále tvrdí, že nejste dostatečně akutní případ. Tak jsem odešla s bolestí zpět domů a vlastně nevím jak dále postupovat.

Pan doktor je naprosto arogantní člověk, myslí si, že je asi nesmrtelnej. Dostala jsem vynadáno, že s bolestí břicha přijíždím v neděli, když to není akutní případ a on nemá volnou zábavu. Po dobu čekání na výsledky několikrát odešel na cigaretu. Neustále k vám otočenej zády a stálé nějaké sarkastické průpovídky. Bohužel v ambulanci si nemůžete doktora vybrat, je vám přidělen ten, který má právě službu. U pana doktora je vidět, že práce ho naprosto nebaví.