Chirurgická ordinace Kyje
Vajgarská 1141, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ordinace Kyje Jiný

U pana doktora Kijenského jsem byla několikrát s dětmi a vždy byl velmi empatický, při bolestivém zásahu poskytl anestetikum. Velmi příjemné vystupování a hodná sestřička.

Umístění: Chirurgická ordinace Kyje chirurgické vyčištění rány

S dr. Kijenským jsme zažili odstrašující zkušenost. Mému pětiletému synovi čistil zanícené zranění na noze se zánětem mízních drah. Čištění a první převaz v pořádku, pak si nás pozval až za 4 dny a rána se opět ošklivě zanítila, doktor za živa dlabal z hluboké rány hnis, čímž způsoboval dítěti nesnesitelné bolesti, sestra hrozila synovi, že jestli bude odporovat, tak bude muset do nemocnice a tam to prý bude mnohem horší. Při příštím převazu byla rána ještě mnohem zanícenější a doktor prováděl tu samou procedúru, na moje dotazy ohledně prognózy odpovídal vágně, poté dokonce sarkasticky. Na další převaz jsem syna odvezla na Bulovku a tam se zjistilo, že zánět je velmi vážný a málem byl hospitalizován. Péče byla diametrálně odlišná, lékaři a sestry komunikovali, vysvětlili, co mu je a co se bude dít, neprováděli nelidské zákroky a zánět se rychle hojí. Jinými slovy, nic z toho, co jsme prožili u dr. Kijenského nebylo nutné. Pokud máte děti nebo komplikovanější zranění, vyhněte se tomuto lékaři obloukem.

Pan doktor je vynikající lékař s lidským přístupem. Chodíme k němu celá rodina už léta. Mně a mojí mamince dokonce úspěšně operoval křečové žíly. Jsme s ním opravdu nadmíru spokojení a trochu mně zaráží některá negativní hodnocení. Nikdy se mi nestalo, že by mně nepoučil o diagnóze nebo léčbě. A to, že má pokaždé plnou čekárnu a musí se dlouho čekat, beru jako fakt, že spokojení pacienti se mu vrací a já osobně si rada na kvalitního lékaře počkám!

v pondělí jsem si narazila nehet na palci u nohy. Ve středu ráno jsem se rozhodla raději zajít na chirurgii. Kvůli nepřítomnosti p. doktorky zastupoval pan doktor. V čekárně jsem čekala asi hodinu, přitom polovinu času žádný pacient v ordinaci nebyl. Po vstupu do ordinace můj dojem z doktora byl stále v celku pozitivní. Prohlédl mi nehet a řekl, že ho ošetří(tak se mi ulevilo,že mi ho nebudou trhat,ale jen ho třeba vydesinfikují,kdyby ho chtěli trhat,přece by mě varovali, tudíž jsem p. doktora ani neinformoval a o tom,že jsem v jiném stavu). Když mi doktor začal palec umrtvovat, tak mi bylo jasné,že na trhání dojde. Když se mi začalo dělat na omdlení, doktor mě informoval, že mi chtěl předtím říct, že jsem dost oblečená a abych si odložila. Tak jsem si rozepla bundu a čekala kdy napadne sestru alespoň pootevrit okno. Když mi nehet sundali a prst zavázali (mimochodem na otevřenou ránu dali přímo gázu, žádnou mast,aby nepřischla), zeptala jsem se sestry,zda mohu ještě chvilku zůstat ležet (celá jsem se třásla a stále mi nebylo dobře), sestra odvětila nepříjemným tónem že ano,ale jen chvilku než přijde další pacient. To už dávno věděli,že jsem v jiném stavu a to chování mne opravdu zaráželo,vstala jsem tedy,abych nebyla na obtíž a s úsměvem jsem odešla. Dnes jsem se odvážila se dostavit na převaz. Když mi doktor začal odtrhavat přischlou gázu a já se trochu kroutila bolestí, nebylo mi div vynadáno, že ať se na něj nezlobim,ale tohle mě nemůže vůbec bolet. Další návštěvu mám za týden, ještě si moc dobře rozmyslim, zda nebude lepší zajít jinam,nebo si naordinovat domácí léčbu, myslím,že než zažít další "výsměch" a zlehčování mých pocitů pana doktora, to bude lepší.

Zdravím ,
přes všechny zde uvedené názory se pana doktora musím zastat. Podstoupila jsem u něj léčbu i chir.zákrok a nemohu si napana doktora stěžovat. To , že si v té čekárně opravdu počkáte a to i několik hodin je čistě dobrovolné , nikdo vás nenutí k němu chodit. Navíc na jmenovce na zdi máte i napsáno, že čas objednání nemusí odpovídat času ošetření! Přednost mají lidé po zákroku a operacích popřípadě převazy apod...To mohu potvrdit , sama jsem tam čekala dlouho na vyšetření ale jakmile jsme měla po zákroku a šla na kontrolu a převazy okamžitě mě brali přednostně.. Lékařská péče je na úrovni , jsem zdravotnice takže si dovolím říct , že vím o čem mluvím! Navíc jakmile nastali komplikace pan doktor mi volal sám i o víkendu jak se mi daří a jestli se něco nehorší. Vyjde vstříc v jakékoli záležitosti a je navíc moc milý! Nedivím se , že mu asi někdy není do smíchu když tam jsou lidi opravdu nevychovaní a ještě si dovolí panu doktorovi radit jak by to měl vše dělat...
ZA MĚ URČITĚ DOPORUČUJI!!!
je mi líto , že je mezi námi tolik lidí co pravidla pana doktora nedokáží respektovat a pak o něm píší hanlivé věty a dávají záporná hodnocení!!! Měli byste si nejprve zamést před svým prahem!

Prišel jsem do čekárny,přede mnou byli 3 lidi......Šel jsem na převaz(pani Dr.Diblikova neordinovala bohužel).Čekal jsem hodinu a tři čtvrtě přesně a za tu celou dobu šel pan doktor min 4krat(to vim zcela přesně,nešlo si toho nevšimnout)směr nedaleké občerstvení,jestli na kouřovou či na jídlo to nevím..ale pokaždé při odchodu a příchodu milý,vtipálek a jeho věty mě dostávaly fakt do kolen....za chvíli budeme pokračovat,hned jsem zpět atd.,fakt se mi to zdálo jako z nejhoršího filmu....Sestra na mě působila velmi neprofesionálním způsobem,navíc z pohledu byla nepříjemná(možná důsledek cholerického doktora,což jsem poznal po chvíli,kdy jsem se dostal na řadu),vybrala si karty pojištěnce a jak je běžné,sestra si poté jmenovitě posílá pacienty do ordinace,což tak vubec nebylo.Řekla jen další a dopad byl ten,že mě předbehla jedna pacientka,která prisla pred 15 min,já tam sedel cca hodinu.Po tom čekání jsem konečně se dostal na řadu,doktor už nebyl tak vtipnej,prijemnej jako v čekárně,byl arogantní,divil se nad tím,jak pani doktorka provadela muj predesly zakrok,v jake jsem byl poloze atd..proste jednoduse receno,ji potopil....šel jsem jen na prevaz,myslel jsem ,že jdu na kontrolu banalni ale omyl....nic nerekl,umrtvil me postizene misto bez predchoziho upozorneni,ze ted to bude bolet atd....joo,kdyz jsem mu rekl,ze specham,tak me opacil kam j muzu spechat,kdyz mam neschopenku.(dovezl me znamy,ktery musel byl za hodinu v praci).......upozornuji ze jsem na pana doktora nebyl neprijemny,nenaznacil mu,ze cekam tak dlouho atd,tudiz nemel duvod se takhle chovat......mam sto chuti se tam vratit a vse mu to od plic rict a jak to tady ctu,nejsem prvni s negativnimi zkusenostmi..jeste jsem si vzpomel,ze kdyz se me sestra ptala s cim k panu doktorovi jdu(Oblast konecniku)byl v ordinaci pacient,ktery mel jit az po me,tudiz,se dozvedel co trápé mě(nevadilo mě to,ale je to děsně neprofesionální)......Jsem strašně rád,že na další prevaz se vracim k paní Dr.Diblikové,to je uplně jiný level,než tento Doktor...PS:Nepřijde mi též moc profi,že si takhle lékaři přehazují pacienty,jen proto,že zrovna maji lichý či sudý týden..

Pana doktora doopravny NEDOPORUČIJI!! Pokud jen trošku můžete, jděte jinam.Já k němu nechodím, jen musím chodit každý 2 den na převaz, a tak mě má doktorka poslala v dne své nepřítomnosti k němu. Protože je to pro mé zdraví nezbytné. Jsem napadena kokem na kůží a už se to rozšířilo do celého těla. Šla jsem tam jen pro výsleky stěrů z kožních vředů, abych je mohla předat jiné doktorce, která určí komplecní léčbu. Také jsem potřebvovala převaz kokové rány na kůži. Pan doktor nebyl schopen výsledky najít a ani když mu volala paní doktorka, tak jí je nevydal, až kroutila hlavou. Ránu mi sice převázal, ale vyplách jí pouze peroxidem a betadinou a antibiotikouvou pastu, která mi zachránila už minulý vřed tam odmítl dát. Jen pro to, že jsem ho upozornila, že to s paní doktorkou léčíme tímto způsobem. Jediné, co ho zajímalo, byl správní poplatek. A troufám si říci, že mě záměrně poškodil. Doba čekání 2 hodiny. A ještě se Vám vysměje do obličeje.

Opravdu velmi nedoporučuji. Byla jsem u pana doktora na odstranění rizikového mateřského znaménka, což jsem považovala za banální zákrok. Samotný zákrok byl opravdu jak z nejhoršího filmu. Pan doktor vykřikoval, že ještě neviděl, aby to tak krvácelo a že to bude muset nějak vyřešit a že na to nemá přesné nástroje. Po odstranění stehů mi navíc rána praskla a musela jsem si ji znovu nechat sešít na pohotovosti. Při každé návštěvě vždy čekání kolem 3 hodin. Pokud máte na výběr, běžte určitě jinam.

U pana doktora jsem byla několikrát a vždy mi pomohl. Nemohu si tedy stěžovat. Jako člověk je velmi milý, chodila jsem k němu ráda. Co mohu vytknout, tak je dlouhé čekání v lékárně a přednostní braní svých známých.

Fakticky dobrý