Jiří Fencl, chirurg Praha

Laparoskopické operace kýl

Laparoskopické operace slepého střeva +2 Více

Operace hemoroidů - Longova metoda, laser

Ambulantní ošetření hemoroidů

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Vedoucí lékař oddělení jednodenní chirurgie Clinicum a.s., Praha 9 , Sokolovská 304 .

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Ordinace chirurga Laparoskopické operace kýl

Profesionální i lidský přístup, výborná organizace. Doporučuji! Oddělení je nově zrekonstruované a čisté.

Umístění: Ordinace chirurga Jiný

Dobry den, pan doktor i sestricka byli uzasni! Pan doktor je veliky sympatak a profik. Moc doporucuji. Denisa, Praha

Umístění: Ordinace chirurga Laparoskopické operace kýl

Naprosto super. Pan doktor vše přívětivě a pečlivě vysvětlil. Velmi oceňuji jeho lidský přístup. Jde vidět, že mu na jeho pacientech opravdu záleží.

Umístění: Ordinace chirurga Jiný

Vyhledala jsem s akutní bolestí břicha chir. ambulanci a vyšetřil mě pan doktor Fencl. Byla jsem maximálně spokojená, řádně mě vyšetřil, nic nepodcenil, choval se profesionálně a zároveň lidsky a příjemně. Kéž by byli všichni takoví! V případě potřeby se na tuto ordinaci určitě zase obrátím.

Umístění: Ordinace chirurga Jiný

Jsem opravdu ráda, že jsem s mým problémem sebrala odvahu a k panu doktorovi se objednala. Je empatický, snaží se pomoci a hlavně máte pocit, že mu váš problém není jedno. Je to opravdu profík.

Umístění: Ordinace chirurga Jiný

Děkuji moc panu primářovi Fenclovi a celému jeho týmu chirurgie za vysoce profesionální přístup. Můj zákrok byl pro něj ve srovnání s jinými pacienty patrně "odpočinkový", pro mne však velmi zásadní. Oceňuji velmi i smysl pro humor, přímou a laskavou komunikaci ????

Umístění: Ordinace chirurga

Ordinaci jsem navštívila již několikrát, naposledy těsně před odjezdem na dovolenou s velmi nepříjemným problémem, pan doktor moje zdravotní problémy vždy velmi šetrně a efektivně vyřešil, navíc je pokaždé vstřícný a laskavý, velmi příjemný člověk, sestřička jakbysmet.... Jsem nesmírně vděčná za takové lékaře, jako je pan doktor Fencl!

Umístění: Ordinace chirurga operace žlučníku + pupeční kýly

V r. 2017 mi pan MUDr. Jiří Fencl operoval laparoskopicky žlučník,
pak na podzim r. 2018 také pupeční kýlu. V obou případech moc chválím pana doktora za jeho profesionální, ale zároveň lidský a milý přístup - z jeho jednání s pacienty by si měli vzít lékaři příklad. Dala jsem mu zde 5 hvězdiček, protože to je úžasný lékař a člověk. Děkuji za to, že jsem měla tu čest jej poznat a že se mne ujal u obou operací. Jana Kodadová - Praha

Umístění: Ordinace chirurga

Po čekání a domácí samoléčbě zhnisalého prstu(přeci s tím nebudu otravovat doktora) ,jsem po práci narychlo navštívila polikliniku ve Vysočanech- bez objednání jsem byla přijata a měla obrovské štěstí ,že jsem se dostala k panu doktorovi Fenclovi . Naprosto úžasný a pohodový člověk a to samé i sestřička a to bylo odpoledne ,kdy už toho oba měli určitě až nad hlavu . Vše mi bylo vysvětleno ,co a jak bude probíhat ,prst ve vteřině umrtven a rozříznut. Rychlý a bezbolestný zákrok , navíc šetrně proveden (potřebuji ruce k práci). Přístup ke mě jako k pacientovi naprosto skvělý. Poté vysvětleno jak se o prst doma starat + antibiotika .Vše probíhalo v usměvavé náladě ,že i tak vykulený pacient jako já byl v klidu a pohodě. Dokonce i po odeznění anestetika vůbec prst nebolí . Mohu jen doporučit . Pan doktor má zlaté ruce a se sestřičkou jsou skvěle sehraný tým.
Děkuji Vám pane doktore i sestřičce
Radka J.

Velmi rada pridavam svoji ryze pozitivni zkusnost s panem doktorem. Navstivila jsem jej s intimnim problemem - opakovane perianalni abscesy. Doposud mne osetrilo mnoho lekaru, ale zadny se nestaral o podstatu, natoz, aby mi neco vysvetlil a navrhl reseni. Az na pana doktora Fencla. Lidsky pristup, perfektni komunikace, vtip, konecne jsem se dozvedela kde je problem a jake jsou moznosti. Vice takovych lekaru!