Ambulantní ošetření hemoroidů

Laparoskopické operace žlučníku

Laparoskopické operace kýl +2 Více

Laparoskopické operace slepého střeva

Operace hemoroidů - Longova metoda, laser

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Vedoucí lékař oddělení jednodenní chirurgie Clinicum a.s., Praha 9 , Sokolovská 304 .

Ambulantní ošetření hemoroidů

Laparoskopické operace žlučníku

Laparoskopické operace kýl

Laparoskopické operace slepého střeva

Operace hemoroidů - Longova metoda, laser

Umístění: Ordinace chirurga

Ordinaci jsem navštívila již několikrát, naposledy těsně před odjezdem na dovolenou s velmi nepříjemným problémem, pan doktor moje zdravotní problémy vždy velmi šetrně a efektivně vyřešil, navíc je pokaždé vstřícný a laskavý, velmi příjemný člověk, sestřička jakbysmet.... Jsem nesmírně vděčná za takové lékaře, jako je pan doktor Fencl!

Umístění: Ordinace chirurga operace žlučníku + pupeční kýly

V r. 2017 mi pan MUDr. Jiří Fencl operoval laparoskopicky žlučník,
pak na podzim r. 2018 také pupeční kýlu. V obou případech moc chválím pana doktora za jeho profesionální, ale zároveň lidský a milý přístup - z jeho jednání s pacienty by si měli vzít lékaři příklad. Dala jsem mu zde 5 hvězdiček, protože to je úžasný lékař a člověk. Děkuji za to, že jsem měla tu čest jej poznat a že se mne ujal u obou operací. Jana Kodadová - Praha

Umístění: Ordinace chirurga

Po čekání a domácí samoléčbě zhnisalého prstu(přeci s tím nebudu otravovat doktora) ,jsem po práci narychlo navštívila polikliniku ve Vysočanech- bez objednání jsem byla přijata a měla obrovské štěstí ,že jsem se dostala k panu doktorovi Fenclovi . Naprosto úžasný a pohodový člověk a to samé i sestřička a to bylo odpoledne ,kdy už toho oba měli určitě až nad hlavu . Vše mi bylo vysvětleno ,co a jak bude probíhat ,prst ve vteřině umrtven a rozříznut. Rychlý a bezbolestný zákrok , navíc šetrně proveden (potřebuji ruce k práci). Přístup ke mě jako k pacientovi naprosto skvělý. Poté vysvětleno jak se o prst doma starat + antibiotika .Vše probíhalo v usměvavé náladě ,že i tak vykulený pacient jako já byl v klidu a pohodě. Dokonce i po odeznění anestetika vůbec prst nebolí . Mohu jen doporučit . Pan doktor má zlaté ruce a se sestřičkou jsou skvěle sehraný tým.
Děkuji Vám pane doktore i sestřičce
Radka J.

Velmi rada pridavam svoji ryze pozitivni zkusnost s panem doktorem. Navstivila jsem jej s intimnim problemem - opakovane perianalni abscesy. Doposud mne osetrilo mnoho lekaru, ale zadny se nestaral o podstatu, natoz, aby mi neco vysvetlil a navrhl reseni. Az na pana doktora Fencla. Lidsky pristup, perfektni komunikace, vtip, konecne jsem se dozvedela kde je problem a jake jsou moznosti. Vice takovych lekaru!

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Dr Fenclovi a jeho kolektivu za vstřícný přístup a ochotu při přijetí na této klinice k jednodení laparoskopické operaci tříselné kyly.Pro jejich profesionální přístup k pacientum doporučuji všem,kteří se dostanou do podobných obtíží!

K panu doktorovi Fenclovi jsem se odhodlala objednat po přečtení samých pozitivních hodnocení. Dlouho jsem se k vyšetření odhodlávala, ale po dnešku jsem opravdu ráda,ze jsem to udělala. Pan doktor je profík s velkým P a navíc ohromný sympaťák :-) a ani samotný zákrok nebyl zdaleka tak hrozný, jak jsem se bála.
Takže jsem moc ráda,ze jsem našla tak skvělého doktora!!! :-)

K panu doktorovi jsem utekla od jiného proktologa, kde jsem byla velmi nespokojena. Proto jsem se v ordinaci MUDr. Fencla cítila jako v jiném světě - do ordinace jsem vstupovala přesně v objednaný čas, pan doktor byl milý, vstřícný, vše mi dopodrobna vysvětlil, vyšetření bylo citlivé a celkově je vidět, že pan doktor je nejen profík, ale zároveň se chová k pacientovi jako ke klientovi, ne jako k dalšímu kusu masa na stole. Naprostá spokojenost a rozhodně doporučuji!

Po dnesnim prvnim setkani s panem doktorem, slusne a ochotne jednani, bez posmesku a prupovidek.. Dle recenzi na internetu verim, ze jsem sveren do spravnych rukou..:) DOPORUCUJI

Muj prvni kontakt s chirurgickou ordinaci - vrele doporucuji. Profesional a clovek na spravnem miste.

...dnes jsem tam byla, poprvé a strachy po* a jsem nadšená, žádný kecy,arogance, věcně, stručně a s humorem a empatií !!
Kratochvílová