Stomatologická praxe
Bechyňova 3/2571, Praha

Pana doktora jsem navstivala s bolestivym zubem (na doporuceni) bohuzel ja teda doporucit nemohu, ba naopak. O zdravy zub jsem nakonec prisla jelikoz mi po bolestivem zakroku dr. Fatky doslova zub odumrel stresem (diagnoza zubare co napravoval paseku po dr. Fatkovi). Jeho zpusob leceni, metody i lekarske vybaveni jsou tricetlet stare, davno prekonane. V dnesni dobe uz se vetsinou s nicim takovym nastesti nesetkate. Po tomto zazitku, kdy mi tekly slzy bolesti na zubarskem kresle, otok cele tvare, cely den na analgeticich na predpis a nasledne zub stejne odumrel jsem zazila opravdovy strach ze zubare. Mam uz za sebou dost neprijemnych zazitku z nemocnic a od lekaru (jako vetsina z nas) nejsem z cukru, ale toho asi nikdy nezapomenu..

Jediný, který mě jako mimopražského studenta byl ochoten ošetřit. Měl jsem větší problémy se zuby, které děhem sedmi let vyústily ve dvě korunky. I přes rozsah zákroků jsem se ale u něj přestal "bát zubaře".

Pana doktora Fatku mi doporučila známá, která k němu jezdí z Jesenice (přes celou Prahu). Já k němu jezdím z Kralup už asi čtvrtým rokem (na rozdíl od mé manželky, která chodí ke Kralupskému vyhlášenému zubaři, za nímž jezdí lidé ze širokého okolí - např. celá rodina z Litoměřic). Nejsem až takový šetřílek a jsem hlavně rád, že mám o zuby dobře postaráno, ale za stejné věci platím vždycky mnohem méně než moje manželka a to docela potěší.
Pan doktor je pro mě stoprocentní profesionál a mám k němu plnou důvěru. Dělal mi můstky a korunky, drží mi to dobře a bez problémů. A s bolavou osmičkou mě po zhodnocení rentgenu předal na zubní chirurgii k doktoru Tvrdíkovi, který má ordinaci na stejné chodbě naproti.
U jiného zubaře se mi ještě nestalo abych přišel na řadu přesně podle času, na který jsem byl objednán, u MUDr. Fatky je to pravidlem. A má v ordinaci vždycky moc příjemnou sestřičku.
Takže lituji ty ostatní, kteří měli asi smůlu, ale já bych "svého" zubaře neměnil.

S politováním musím oznámit, že můj problém s bolavým zubem nevyřešil. Po nějaké době jsem musel odejít k jinému lékaři, který mi problém bez problému vyřešil. Přítelkyně na tom byla bohužel mnohem hůř, když díky jeho neznalosti málem přišla o zub a nová stomatoložka musela celou situaci poté nákladně zachraňovat.

Pan doktor netuší o stomatologii zhola nic, na prohlidky chodime cela rodina pravidelne kazdy pul rok. Kdyz jsme se rozhodli prejit od dr. Fatky, nechavame u noveho zubare jmění aby napravil jeho chyby!!! NEDOPORUČUJI!!!

Pan doktor nediagnostikoval správně můj problém, bolestivý zub nezrentgenoval a řekl, že to nic není. Za několik měsíců se to velmi zhoršilo, stále jsem ale nešel k zubaři, protože "to nic neni". Navštívil jsem řadu dalších lékařů, až konečně jsem zašel za Dr. Laurentovou a ta mi problem spravně diagnostikovala. Dost to pak bolelo.

já u něj byl dvakrát, jednou mi vrtal kaz a pohoda bez problému podruhé žádný nenašel a do teˇˇd v pořádku tak dávám doporučuji

Pan Fatka mi připadal v pořádku. Bohužel jen do té doby, než zuby jím spravené začaly znovu zlobit. Prakticky jsem se stal pravidelným měsíčním návštěvníkem. Nová doktorka se pak chytla za hlavu a zeptala se, kdo mi ty zuby dělal? Našla mi třeba zaplombovaný kus vaty ve stoličce, kus ulomeného vrtáčku apod. Omlouvám se panu Fatkovi, nerad takto hanobím práci jiných, ale jeho práci na mých zubech pociťuji dodnes.