Urologická ordinace

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
Poliklinika pod Marjánkou
Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Pan doktor je ochotný a empatický. Vše mi vysvětlil, a poslal na všechna potřebná vyšetření. Ordinace Antala Staška.

Pana doktora jsem si našla zde na Známý Lékař. Byl milý, ochotný mi pomoc, změnili jsme léky, které mi vyhovovali. Ordinoval nejdříve Na Bojišti, pak jsem za ním šla na Polikliniku Hvězdova, Kavčí hory. Tam jsem jej navštívila v květnu letošního roku.
Nikde žádná zmínka že by se měl opět někam stěhovat, a když jsem ho moc potřebovala ke konzultaci mých chronických problémů tak jsme ho nemohla najít. Bylo mi hodně zle , a pan doktor se přestěhoval na Budějovickou polikliniku, kde nezvedají telefon, takže jsem volala přes nějakou centrální linku a ty mne přepojovali ale marně, asi 5x jsem spadla zpět na centrálu kde mne doporučovali, abych přišla osobně.
Tak jsem tam přišla, zdravotní setra byla od rány, a pan doktor mi řekl, že jim nejdou počítače, a že si mne stejně jen matně pamatuje, /no já se mu nedivím tolik pacientů/ kdo by si je pamatoval. Ale zavřel se do ordinace a už nebyla žádná komunikace. Děkuji mu za minulá léta léčení mých močových cest. Ale tam, kde se odstěhoval teď za ním už nejdu! SBOHEM PANE DOKTORE !

Umístění: Urologická ordinace

Vybral som sa snád s doktorom s banálnym problémom. Ku cti mu slúži to, že urobil niektoré základné vyšetrenia a poslal ma aj na komplikované, napríklad CT, ktoré som asi nemusel ani mať. Povedal mi totiž, aj napriek mojim pretrvávajúcim symptomom, že mi nič nieje. Navštivil som teda iného urologa, urobil mi chýbajúce základné vyšetrenia a testy odhalili baktériu, ktorá spôsobuje moje problémy a dá sa pomerne ľahko liečiť.

Profesionalita, ochota, pečlivost, lidskost, perfektní snaha dohledat příčinu problému... jsem naprosto spokojena s tímto lékařem.

U pana doktora jsem byl zatím třikrát, při první návštěvě jsem byl poněkud rozpačitý, ale při další návštěvě vše OK pan doktor udělá co je potřeba a Já mu plně důvěřuji. Jako pacient jsem celkově spokojen a budu i nadále navštěvovat tuto ordinaci

Pan doktor Balák je velice milý, vstřícný a má úžasný přístup k pacientovi. Vyšetření jsem se bála, ale díky jeho přístupu jsem byla nakonec úplně klidná. Navíc má skvělý smysl pro humor (který možná né každý pacient chápe), ale mně naprosto vyhovuje. Myslím že je to odborník na svém místě a jsem ráda, že jsem konečně našla dobrého urologa.

Urologickou kliniku jsem začal navštěvovat na doporučení svého obvod. lékaře, vybral jsem si MedicinaPlus, neb jsem se domníval, že kvalitní lékařská péče je dnes již nutností a samozřejmostí všude v Praze. Během 9 měsíců pravidelných návštěv mi dr. Balák nejen, že absolutně vůbec nepomohl ani s diagnozou natož s léčbou, ale neustále jsem musel poslouchat nesmyslné lži (které jsem sice pravidelně vyvracel, ale už mě to začalo unavovat), pravidelně pozměňoval moje příznaky a absolutně ignoroval a bagatelizoval moje problémy (bolesti), po mnoha měsících jsme se dohodli na určitém postupu léčby, který bez mého vědomí zničehonic změnil, ostatně první schůzku na kterou jsem se objednal také na poslední chvíli zrušili a tedy posunuli o několik týdnů, navíc tvrdil že neustále ruším vyšetření, jediné co se kdy zrušilo byly vyšetření které plánoval dr. Balák a které nakonec odmítnul vykonat (např. uroflowmetrie., vyšetření moči, odběry), nekompetentní sestra mě přesvědčovala že beru nějaké prášky což již několik měsíců nebyla pravda, tvrdila že se po nich prý cítím lépe - což jsem také nikdy neříkal, opakuji že mi dr. Balák nikdy nikterak ani trochu nepomoh, naopak jeho neodborně provedený stěr byl nesnesitelný - ani mne o něm dopředu neinformoval, ani mi neřek jak se mám připravit (např. nepít), následně jsem nemoh 20 hodin jít na WC což bylo extrémně nesnesitelné. krom toho předepisoval antibiotika "nemyslete si že jen tak střílím od boku" - rovněž absolutně bez účinku, recepční opakovaně nevěděly na jaké vyšetření jsem objednaný - bez přípravy pak ani nešlo provést, na poslední návštěvě opět vyprávěl dr. Balák lži něco o krvi v moči (což jsem nikdy neřek) načež řek "no tak se na to vykašleme, stejně nic nezjistíme..." - od té doby jsem tam přestal chodit, ale zkušenost je tedy více než příšerná, kdybych tam nikdy nešel, tak jsem na tom byl mnohem lépe, nemusel bych podstupovat jeho neodborné vyšetření, snášet další bolesti, neustále se uvolňovat z práce, poslouchat nesmyslné lži od dr. Baláka i sestry, nemluvě o tisících Kč, atd, atd. Poslední výrok dr. Baláka byl "nevymejšlejte si žádný nemoce a bude to". Bože...

Děkuji panu doktorovi, skvělý přístup, vtip a vstřícnost. Velice rád doporučuji skvělé pracoviště. Poděkování všem setřičkám a recepci, příjemné a ochotné dámy. Perfektně sehraný tým.

Děkuji za to, že jsem konečně našla lékaře, který přemýšlí a nepíše antibiotika jako robot na běžícím pásu. Mohu jen doporučit.

Pan doktor je vstřícný, lidský, vše vysvětlí, má čas a ještě ke všemu je vtipný. Po dlouhé době lékař, který se chová k pacientovi opravdu jako ke klientovi.