ODÚS-MEDICA spol. s r.o.
Pomořanská 489, Praha

Pan doktor je úžasný, byla jsem u něho už několikrát, na obou jeho působištích v Praze. Nejenže je to velmi kvalitní mladý lékař a profesionál, ale zároveň je i velmi lidský, komunikativní a milý, působí uklidňujícím dojmem, k němu se na křeslo nebojím. Od září 2016 bude prý otvírat soukromou praxi na Poliklinice Jičín, mám s ním dohodnuto, že za ním mohu dojíždět!

Super lékař, dělal mi 3x extrakci osmiček... vždy profesionální přístup a pečlivá práce! Chová se ke mne vždy skvěle a před zákrokem se s nim dá i popovídat o různých věcech

Všem doporučuji! Pokud chcete jistotu profesionální a pečlivé práce tak tento lékař je přesně pro vás!

Pan doktor je vážně úžasný.
Akorát již v Odús nepracuje, ale na Proseku v Medidental sro.
Je jen podstatně dražší, což byl asi nevyhnutelný vývoj vzhledem k jeho skvělým schopnostem a přístupu.

Velmi dobrý lékař. Prohlídka je vždy důkladná, nejsou doporučovány žádné zbytečné úkony. V případě kazu perfektně spraveno, plomba drží a téměř není vidět. Pacienta si vždy vyslechne, vše potřebné vysvětlí. Příjemný a profesionální přístup.

Vyynikajuci stomatolog!!!!

Díky za Vaši péči !

Pán doktor je velmi ludský k pacientom,čo som doteraz ešte u žiadneho stomatologa nezažila!Vobec sa k nemu nebojím chodit.Aj pani sestrička je velmi príjemná a milá žena,nikdy jej nechýba úsmev a pozitíný prístup k pacientovi.Vrele doporučujem p.doktora každému,čo sa bojí íst k zubárovi.Hned po prvej návšteve zistíte,že Váš strach bol zbytočný a budete odchádzat s dobrým pocitom.

mela jsem dobrou zubarku, ale tento je vynikajici. Ma moderni postupy, dokonce i cisteni kanalku absolutne neboli. Nasel mi kazy, ktere mi predchozi zubarka neobjevila, vyvrtal to tak, ze to clovek ani nepoznal. Organizace je super, muzete se objednat i vecer, hned jdete na radu, sestricka je prijemna. Vse vysvetli, upozorni, co se bude dit, co cekat. Je fakt vyborny. A da se platit kartou.

Pan doktor je velice šikovný a pečlivý. Svoji práci provádí precizně!!!! Dávám mu ***** neboli 1* a podtržením! Takového zubaře jsem ještě neměla, k němu se ani nebojím chodit!!!! :)

Pan doktor je vstřícný, pečlivý. Myslím, že tam ordinuje ještě nějaká paní doktorka. Mají dlouhé ordinační hodiny (7-21h), takže není problém objednat se dle potřeby. Přijímají nové pacienty. Mají vlastní dentální hygienstku a zubní laboratoř, takže jde vše jako na drátku. Sami vám zavolají, pokud zapomenete na pravidelnou preventivní prohlídku.