Stomatologické centrum Praha s.r.o.,
Vodičkova 699/30, Praha

Umístění: Stomatologické centrum Praha s.r.o., Jiný

Zatím jsem téměř v 50. letech neměl větší problém, který by vyžadoval náročnější zákrok. Pan doktor Gabriel mě vždy přijal s profesionální laskavostí a vždy mně zub dobře, rychle a bezbolestně opravil. Nezaznamenal jsem s jeho prací nejmenší problém. Děkuji mu a mohu jej pouze doporučit.

Skvělý zubař, ke kterému chodíme x let celá rodina. Příjemné vystupování, velmi empatický, nikoho zbytečně nemorduje a netahá z lidí jejich peníze. Za mojí rodinu můžeme jen doporučit. :)

Pan doktor je vynikající co se týče trhání zubů moudrosti. Opravdu rychlé a precizní vytržení s rychlým zahojením. Akorát je mi divne, ze pri každé preventivní prohlídce mi zuby zkontroluje rychlostí blesku a uz cca 10 let nemám žádný kaz, ac mu obcas říkám, ze v určitých zubech neman úplně příjemný pocit, bez rtg odcházím po 5ti minutách.

Umístění: jiné místo Resekce osmicky

Byla jsem u pana doktora Gabriela s devatenactiletou dcerou, ktera ma panickou hruzu z lekarskych zakroku. Pan doktor i sestry byli velmi profesionalni, trhani zubu trvalo cca 10 minut, i kdyz mel stocene koreny. Na trhani zubu musim tohoto zubare jedine doporucit...Nasledny prubeh byl takrka bez bolesti a zadny velky zanet se po vytrhnuti zubu take nevytvoril. A jinak mily byl pan doktor velmi, tak jak to popisuji damy v jednotlivych recenzich. Takze timto jeste jednou dekuji. M.Fouskova

Drive sem byla s panem doktorem spokojena, ale chybela mi zpetna vazba na jeho praci, takze sem se ridila jen pocitem a tim ze byl mily. Potom co se prestehoval se kvalita i komfort dost zhorsil a zacala sem se bat navstev. Nakonec sem se pri reseni akutniho problemu dostala na soukromou kliniku, kde posleze na dukladnem rentgenu objevili ze temer vsechny plomby jsou podkazene. Nejsem bezproblemovy pacient, zuby se mi hodne kazi, ale rekla bych ze pan doktor mel memu stavu venovat vetsi peci. Po vetsinu doby hasil jen akutni problemy a pritom jsem mela spoustu zanedbanych a nedoresenych problemu, ktere jen cekali na zhorseni. Jeho argument ze je lepsi do zubu co nejmene zasahovat v tomto pripade take neplati. Mimochodem, jeho pojeti fazet, znamelalo dat bilou vypln na povrch zubu, pricemz co pul roku se kus ulomil a celkove to nevypadalo vubec dobre.

Bohužel nemohu doporučit. Opravdu není precizní, musím souhlasit s tím, že péči dost zanedbává. Po jeho péči jsem aktuálně v péči jiného stomatologa a mám toho požehnaně - implantát musí ven, můstek musí pryč, v podstatě všechny zuby mám podkažené, zubního kamene jak v kamenolomu, paradentóza jak hrom... již jsem to začala řešit jinde, ale je to tak na 4 roky a 450 000, než mi dají do pořádku, co napáchal. Poslala jsem k němu bohužel kdysi i svého přítele, kterému ale naštěstí rozvrtal jen jeden zub, který mu jinde zase museli na čtyřech sezeních spravovat. Ale zase nemohu říct, že by nebyl jako člověk milý, nicméně od zubaře očekávám, že bude umět kvalitně spravovat chrup.

Pan doktor je prvním zubařem, ke kterému se nebudu bát. Mám za sebou poměrně "ošklivou" excizi nevyklubané osmičky. Zákrok naprosto bezbolestný, večer po zákroku jen mírná bolest a už jsem si žužlala rohlík. Následující ráno pociťuji jen mírný diskomfort, normálně mluvím a i přes varování, že to nepůjde, si vesele otvírám ústa.

Panu doktorovi tímto mnohokrát děkuji a už se těším, co vyvedeme s tou druhou osmou :)

Léta jsem k němu chodila ráda, než jsem začala mít podezření, že navzdory příjemnému chování pana doktora se mým zubům nedostává dobré péče. Navíc od té doby, co ordinuje na Národní, mi přišel nějak nervóznější a ještě jsem čekala klidně hodinu! (Po rozhovoru s lidmi v čekárně jsem zjistila, že jsme byli objednáni tři pacienti na stejný čas, to se pak dlouhému čekání není co divit.) Nakonec jsem přešla jinam a tam jsem si tušení ověřila - plno kazů pod plombami (ač jsem z preventivních prohlídek odcházela s tím, že je vše v pořádku), některé zuby už byly takřka uhnilé, pod plombou zubu s vytaženými nervy našel nový zubař zbytek vaty! Měla jsem výčitky, když jsem odcházela, protože zubař to byl vždy sympatický a milý, ale teď jsem za to ráda, moje zuby jsou přednější. Snad kdybych měla zuby zdravé, pak by to byly docela příjemné společenské návštěvy.

S doktorem Gabrielem, mám velmi špatnou zkušenost. Ano, byl milý ale pouze do té doby, než jsem měla zuby obroušené a korunky na které nešlo kousat a různě zatočené, prý abych se nekousala...., když jsem mu řekla, že mi nesedí, obrousil mi moje zdravé zuby do protiskusu, což mi nepřijde moc profesionální a když ani to nepomohlo,
ač, jsem platila 50.000, za korunky a jeden implantít, vyhodil mě z ordinace s tím, at jdu někam jinam.
Zuby pod korunkama mě pobolívají, tak se děsím, kdy je budu muset nechat sundat, zatím šetřím peníze.
Nechala jsem si ted dělat korunku u jiného pana zubaře, je to jak můj zub, super. Proto všechny varuju, kdo potřebuje korunky.A to, jak píše jistá paní, že ho všichni chtějí, jak je krásný.....já nevím jak ona, ale já chodím k zubaři se zubama, ne balit zubaře.
ILona

Stomatolog MUDr.Jaroslav Gabriel, arogantní, nepříjemný zubař, bohužel jsem si u něj nechala dělat korunky, které mi nesedí, nemohu na ně kousat, doktor Gabriel mě z ordinace vyhodil s tím, že můžu jít jinam.Platila jsem 50tisíc, což si myslím, není malá častka.