Sokolovská 304, Praha

Generála Janouška 902, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Ke Garážím 2, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

K panu doktorovi jsem chodila pár let, než jsem díky nepřesné protetcké práci přešla málem o několik zubů. Přešla jsem jinam, kde mi zuby spravili, ale stálo mě to hodně času a peněz. Zbytečně. Během prohlídek mi nenašel mezizubní kazy. Nedoporučuji.

Pan doktor Černý je výborný lekař, milý a profesionální. Vždy všechno vysvětlí, napraví uklidní.

Pan doktor Černý je výborný stomatolog. Měla jsem tu možnost se dostat do jeho péče a zachránil mi v puse vše co před ním několik zubařů napáchalo. Vždy vám vše vysvětlí, navrhne možnosti ošetření a nakonec řekne, kterou možnost by volil, kdyby šlo o jeho zub :-) Ceny jsou podle toho co jsem porovnávala na internetu s konkurencí velmi rozumné. Navíc výsledek stojí za to. Prostředí ordinace a čekárny je perfektní.

Prostě nejlepší...moderní ordinace, profesionalita, kvalitní tým lidí okolo sebe, ochotný.Nezapomíná poděkovat i za to, že otevřete pořádně ústa. Nezapomene děkovat sestřičce, když něco podá.Vše v klidu vysvětlí. Chodím k němu s manželem a ač musím dojíždět, tak nelituji.

Chodim k nemu hodne let, je opravdu vzdy jemny zubar a spravuje velmi dobre.

K panu doktorovi chodí téměř celá naše rodina. Já osobně se zubařů neskutečně bojím, ale pan doktor působí takovým uklidňujícím a příjemným dojmem. Je to rozhodně profesionál, který svému oboru rozumí a zároveň velmi milý člověk. Jedinou nevýhodou je to, že tohle o něm ví spousta lidí, takže má poměrně dlouhé "čekací" lhůty. Ale stojí to za to čekání... Vřele doporučuji i těm hysterickým, kteří se bojí jako já...

Muj dlouholety zubar, velmi peclivy, vse vysvetli a upozorni, velmi dukladny a zaroven jemny. Velmi prijemny clovek, 100% profesional.

Velmi citlivý přístup a chápající pohled pana doktora udělá velmi mnoho. Navíc, když pacient je trošku hysterka:-)

F

Pan doktor Černý je velmi vstřícný,jemný a příjemný lékař.Snaží se pacientovi vše srozumitelně vysvětlit a popřípadě nutného doplatku infornuje vždy před výkonem.
Celá naše rodina je moc spokojena.
Ochotný ,vlídný a svědomitý to je náš PAN DOKTOR

Jeho přístup k pacientům je na velmi odborné úrovni a dovede napravit co kdo pokazil.