Stomatologie - MUDr. Bukolská s.r.o.
Lhotská 2072, Praha

Umístění: Stomatologie - MUDr. Bukolská s.r.o. Jiný

Vynikající zubařka, nikdy mě nic nebolelo. Sestřička taky super, obě velmi sympatické, s lidským přístupem

Umístění: Stomatologie - MUDr. Bukolská s.r.o. Ulomený zub č1

Jsem ročník 1954. Stalo se v pátek 13. Zub nevydržel tvrdší zkus při jídle a opustil své místo. Večer mě čekalo nasmlouvané hudební vystoupení se zpěvem na svatbě. Bez předního zubu se "fpívat" nedá. Zkusil jsem nejbližší ordinaci (moje zubařka měla po ordinační době).
Před ordinací paní doktorky Bukolské jsem ve 12 hod. potkal odcházející sestřičku. Ochotně vyslechla mojí situaci, vrátila se se mnou do ordinace a po rentgenovém snímku navrhla další postup. Byl jsem velmi překvapen jak telefonicky požádala paní doktorku o zákrok (bydlí dva bloky od ordinace).
Celé umělecké dílo paní Dr. Bukolské trvalo cca hodinu (titanový čep a vymodelovaná náhrada zubu). Naprosto v pohodě a bez bolesti. Účtenku za výkon mám schovanou, protože by mě tak nízkou cenu nikdo neuvěřil.
Další slova netřeba.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Velké poděkování paní doktorce Bukolské a její šikovné zdravotní sestřičce.

Karel Havlík
Třebešovská 109
Horní Počernice

www.evergreeny.cz

U paní doktorky jsem byl několikrát v průběhu posledních 7 let. Myslím, že je pečlivá a bere ohled na finanční stránku klienta, vysvětlí co se zubem je. má smlouvu s VZP. Čekání nebude výjimkou i 45 minut. Objednací lhůta několik týdnů dopředu. Bohužel není vybavena rentgenem což je asi důvodem toho, že jiný zubař mi našel 8 kazů.

Paní doktorka, spolu se sestřičkou, nemají konkurenci, prostě perfektní. Konečně docházím a moje rodina do ordinace bez strachu. Děkuji móóóc za lidský přístup!!!!!!!, který v dnešní době je tak cenný!!!!
Kadleček

Velmi šikovná, jemné ruce, ohleduplná i k finanční situaci pacientů

Paní doktorka mi před lety pomohla od jednoho zubu, nedoporučuji. Kromě toho se před lety čekalo velmi dlouho v čekárně, což je pro bojácné pacienty velmi nepříjemná zkušenost, možná je to v současné době lepší.

Velice dobrá lékařka, netahá zbytečně lidem peníze z kapsy, poradí a řekne jaké jsou možnosti. Každý má možnost si vybrat co chce,Ochotná, lidská a spolu se sestřičkou jsou opravdu bezvadný tým!

Pani doktorka je velmi pecliva, setrna a zkusena. Velmi doporucuji, jsem s ni maximalne spokojena!

Opravdu pečlivá doktorka

Paní doktorka je SUPER !!! Vše dobře vysvětlí a hlavně vyléčí.