Praktické zubní lékařství
U Hostivařského nádraží 6, Praha

Na rozdíl od p.Grunda musím říci, že mě a mé známé, kterýmž jsem pí doktorku doporučil žádné zuby nebolí, naopak si nemůžeme její lékařskou péči vynachválit. To, že je velmi zručná a zkušená nemarní čas zbytečnými úkony je důkazem profesionality.

Paní doktorka je odborník na svém místě, má lidský přístup a je velice příjemná.Sestřička vždy najde vhodný termín k ošetření, zvlášť v odpoledních hodinách. Jsem moc spokojená a vřele doporučuji.

Paní doktorka byla ke me vzdy vstricna, dokazala mi pomoci od bolesti a diky pravidelnym prohlidkam jiz v dnesni dobe nemam zadne potize. Od te doby je moje navsteva u zubniho lekare radosti a dalo by se i rici, ze se na ni vzdy po pul roce tesim. S praci celeho stomatologickeho tymu jsem velmi spokojena a bude me velmi mrzet, az pani doktorka odejde do duchodu. Sestricka me vzdy objednala v dobe, ktera mi vyhovovala, tudiz jsem s pracovnim planem nemela problemy a nemeskala jsem svoji praci.

Doporučil jsem tuto paní doktorku dvoum svým známým, kteří se přistěhovali do Prahy a měli problém najít nového zubaře. Už vím proč tato paní doktorka jako jedna z mála ještě přijímala nové pacienty. Celá její prohlídka trvala asi tak půl minuty a udělat plombu je pro ní otázkou jedné minuty. To že obě mé známé zub, který jim spravovala dodnes bolí už paní doktorku nezajímá a podle ní je to normální...