Ordinace praktického zubního lékaře
Průběžná 89/633, Praha

Po více než 25 letech, co chodím k MUDr. Fišerové, stále a bez výjimek oceňuji její profesionalitu i lidský přístup. Problémy řeší včas, zákroky nebolí, má moji úplnou důvěru.

Umístění: Ordinace praktického zubního lékaře

Jsem s péčí paní doktorky Fišerové velmi spokojená, zachránila mi 2 zuby. Je velmi pečlivá a opatrná. Díky ní jsem přestala mít strach ze zubařů :-)

Hodnocení uvádím cca po 6 měsících. A proto bych chtěl mnohokrát poděkovat za pohotové ošetření osmičky. Zánět dásna a bolest byly do 2 dnů pryč. Výsledek je trvalý. Velmi ochotná a vstřícná zubní lékařka. Jednoznačně profík ve svém oboru!!! Za mě maximální spokojenost, všem pacientům doporučuji!!!Boris Ljubčenko - FYZIOTERAPEUT, POLIKLINIKA SKALKA.

Velmi dobré zkušenosti, není problém se objednat telefonicky a vybrat si termín návštěvy. Jemná péče, žádný saďour.

Pani doktorku mohu 100% doporucit. Jsem jejim pacientem 13 let a jsme s ni velice spokojena. S objednavanim na kontroly neni problem, v objednany termin i hodinu jdu vzdy na radu, necekam. Je mila, vzdy mi vse srozumitelne vysvetli jak nejlepe pecovat o zuby. Po byvalem zubari jsem mela spatnou plombu, ktera mi zpusobovala problemy, pani doktorka mi vse napravila. Sestricka je mila, neni to sutudeny psi cumak. Chodi k ni cela moje rodina. Muj tata take. Ma dedicnou paradentozu. Pani doktorka se mu snazila sireni paradentozy a pote rthani zubu co nejvice oddalit. A kdyz nebylo zbyti tak mu co nejsetrneji vsechny zuby vytrhla. Zadna reznicina.
MOHU JEDINE DOPORUCIT !!

Nedoporučuji-došlo k zanedbání péče po několika letech pravidelných návštěv.Již přes 2 měsíce docházím k jinému stomatologovi,který mi kompletně zuby opravuje.Cenová relace se momentálně pohybuje přes 15tis.Podána stížnost na ČSK!

mohu jen doporučit, pečlivá, velice příjemná a perfektně provedená práce a také žádné zbytečné čekání, vždy dle objednané hodiny :)

mohu jen a jen potvrdit že je milá, šikovná, profík, nebyl nikdy ani náznak problému
vždy dokonce dodržuje časy objednání před čímž smekám protože zdaleka to není samozřejmé

úplně nejlepší, navštěvuji již 10 let - bez chyby. milá, chytrá, šikovná

lékařka je velmi milá a vstřícná, není třeba se jí vůbec bát, vyjde ve všem vstříc...když omdléváte, otevře na vás okno, pustí hudbu, popovídá si...Opravila mi všechny špatně udělané plomby po bývalé zubařce.Je výborná.