Adresy (2)

Jabloňová 2992/8, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
3 názory

A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Prostata

Mudr Jan Poduška chci ohodnotit pana doktora je to velice příjemný ochotný doktor, manžel k němu chodí mnoho roků má hezký přístup k pacientovi moc mu děkujeme nemá chybu i sestřičky má velice příjemné neměnili by jsme ho ať se mu daří děkujeme.S pozdravem Jan a Alena Doležalovi.


M
Ověřeny pacient

Nepříjemný lékař s přezíravým chováním, navíc mu zdatně sekunduje zdravotní sestra. Na Italské už naštěstí není, nicméně sestru si vzal s sebou. Doufám, že povedenou dvojici už nikdy nepotkám.


T
Ověřeny pacient

Chodím k němu již delší dobu. Jsem velice spokojený. Velmi zkušený lékař, odborník hodně se soustředí na prevenci.Jednou na mne byl protivný, vnutil jsem se mu před Vánoci,odjížděl jsem do zahraničí a měl jsem akutní problém. Byl unavený a mrzutý, ale ošetřil mne perfektně. Nedám na něho dopustit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

87 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den. Od včerejšího dne mám problém s močovým ústrojím. Bodava občasná bolest v penisu a také ve varlatech. Doktorka mi řekla že mám pít URL čaj tak 3-4 litry a kdyby něco tak v pondělí volat. Chci se zeptat, jaká je léčba? Věk 36.Dekuji za odpověď

  Vážený pane, nejspíše půjde o infekci v dolních močových cestách, důležité je bakteriologické vyšetření moče a následně cílená antibiotická léčba. Do výsledku vyšetření sexuální aktivita pouze s ochranou. Problém řeší ambulantní urologové.
  Zdravím. Dr. Poduška

  MUDr. Jan Poduška

 • Dobrý den, byl jsem na preventivním vyšetření krve.. všechny hodnoty byli v normě.. jen hodnoty S_PSA celkove 2,6 (norma = 2,5) ,, (můj věk 31),,,, Bylo mi doporučeno navštívit urologa.. chtěl jsem se zeptat zda mam situaci řešit co nejdřív či jestli můžu počkat jak se situace ohledně Korona viru uklidní a v klidu si pak objednat na podrobnější prohlídku (nevím jak moc daná hodnota vypovídá o zdravotním stavu... (jestli nemohl hodnotu ovlivnit, sport nebo tak něco... děkuji za odpověď (normálně bych si zašel hned ke svému Urologovi ale nikdo v okolí ted neordinuje a musel bych asi do nemocnice k jinému doktorovi.

  Vážený pane, ve Vašem věku, při předpokládané sexuální a sportovní aktivitě je vhodná laboratorní kontrola v časovém odstupu, jak Vám doporučuje Dr. Novotný, po několika dnech omezení těchto aktivit.V případě trvání vyšší hodnoty, kontaktujte urologa.
  Zdravím. Dr. Poduška

  MUDr. Jan Poduška

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti