Jabloňová 2992/8, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Byl jsem na prvním vyšetření u urologa a pan doktor mě mile překvapil. Vyšetření bylo velmi rychlé a vše proběhlo pouze ultrazvukem. Bál jsem se, podle recenzí, že doktor bude morous, ale působil dobře. Za sebe doporučuji.

Umístění: Ordinace Prostata

Mudr Jan Poduška chci ohodnotit pana doktora je to velice příjemný ochotný doktor, manžel k němu chodí mnoho roků má hezký přístup k pacientovi moc mu děkujeme nemá chybu i sestřičky má velice příjemné neměnili by jsme ho ať se mu daří děkujeme.S pozdravem Jan a Alena Doležalovi.

Nepříjemný lékař s přezíravým chováním, navíc mu zdatně sekunduje zdravotní sestra. Na Italské už naštěstí není, nicméně sestru si vzal s sebou. Doufám, že povedenou dvojici už nikdy nepotkám.

Chodím k němu již delší dobu. Jsem velice spokojený. Velmi zkušený lékař, odborník hodně se soustředí na prevenci.Jednou na mne byl protivný, vnutil jsem se mu před Vánoci,odjížděl jsem do zahraničí a měl jsem akutní problém. Byl unavený a mrzutý, ale ošetřil mne perfektně. Nedám na něho dopustit.

87 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Od včerejšího dne mám problém s močovým ústrojím. Bodava občasná bolest v penisu a také ve varlatech. Doktorka mi řekla že mám pít URL čaj tak 3-4 litry a kdyby něco tak v pondělí volat. Chci se zeptat, jaká je léčba? Věk 36.Dekuji za odpověď

Vážený pane, nejspíše půjde o infekci v dolních močových cestách, důležité je bakteriologické vyšetření moče a následně cílená antibiotická léčba. Do výsledku vyšetření sexuální aktivita pouze s ochranou. Problém řeší ambulantní urologové.
Zdravím. Dr. Poduška

MUDr. Jan Poduška

Dobrý den, byl jsem na preventivním vyšetření krve.. všechny hodnoty byli v normě.. jen hodnoty S_PSA celkove 2,6 (norma = 2,5) ,, (můj věk 31),,,, Bylo mi doporučeno navštívit urologa.. chtěl jsem se zeptat zda mam situaci řešit co nejdřív či jestli můžu počkat jak se situace ohledně Korona viru uklidní a v klidu si pak objednat na podrobnější prohlídku (nevím jak moc daná hodnota vypovídá o zdravotním stavu... (jestli nemohl hodnotu ovlivnit, sport nebo tak něco... děkuji za odpověď (normálně bych si zašel hned ke svému Urologovi ale nikdo v okolí ted neordinuje a musel bych asi do nemocnice k jinému doktorovi.

Vážený pane, ve Vašem věku, při předpokládané sexuální a sportovní aktivitě je vhodná laboratorní kontrola v časovém odstupu, jak Vám doporučuje Dr. Novotný, po několika dnech omezení těchto aktivit.V případě trvání vyšší hodnoty, kontaktujte urologa.
Zdravím. Dr. Poduška

MUDr. Jan Poduška