Jabloňová 2992/8, Praha

Zobrazit ostatní urologů v okolí

Zobrazit ostatní urologů v okolí

Umístění: Ordinace Prostata

Mudr Jan Poduška chci ohodnotit pana doktora je to velice příjemný ochotný doktor, manžel k němu chodí mnoho roků má hezký přístup k pacientovi moc mu děkujeme nemá chybu i sestřičky má velice příjemné neměnili by jsme ho ať se mu daří děkujeme.S pozdravem Jan a Alena Doležalovi.

Nepříjemný lékař s přezíravým chováním, navíc mu zdatně sekunduje zdravotní sestra. Na Italské už naštěstí není, nicméně sestru si vzal s sebou. Doufám, že povedenou dvojici už nikdy nepotkám.

Chodím k němu již delší dobu. Jsem velice spokojený. Velmi zkušený lékař, odborník hodně se soustředí na prevenci.Jednou na mne byl protivný, vnutil jsem se mu před Vánoci,odjížděl jsem do zahraničí a měl jsem akutní problém. Byl unavený a mrzutý, ale ošetřil mne perfektně. Nedám na něho dopustit.

65 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je mi 19 let a jsem muž, mám problémy s penisem, už delší dobu (než jsem měl přítelkyni) jsem měl občasné pálení po močení, nějak jsem se tím moc nezabýval. Jakmile jsem si našel přítelkyni, asi 3 měsíce jsme spali s přítelkyní bez kondomu, dostali jsme zánět (u mě to bylo velké svědění a mírná bolest žaludu), konkrétně ona (kvasinkový)....dostala na něj čípky clotrimazol, to samé doporučila i mně (clotrimazol) a dobrou hygienu...poté to vypadalo že jsme se toho zbavili, ale zánět se u přítelkyně objevil znovu (asi ani nezmizel) a od té doby se to táhne, přítelkyně byla už 3x na gynekologii, dotala účinnější čípky a nějaké vitamíny,.....jinak co se týče mě, já mám pořád občasné pálení, svědění, občas to taky parát za den zabolí...toto jde cítit jakoby na žaludu nebo trubici, nejde to přímo poznat.....jdu na testy na urologii až za 14 dní, prosím poraďte jak se mám s přítelkyní vyléčit? Už si opravdu nevíme moc rady, nic nezabírá....abych dodal: mažu penis stále pravidelně, už asi 3 týdny provozujeme sex jen s kondomem a je to jen vždycky o víkendu....

Vážený pane, Váš problém řešte společně s partnerkou na venerologii. Sexuálně přenosné choroby spadají do jejich kompetencí včetně léčby.
    Zdravím. Dr. Poduška

MUDr. Jan Poduška

• Dobry den je mi 22 let a delsi dobu(cca 3 mesice ) mam problemy s mocenim. Chodim casto na wc- i kazdych 30 minut a po vyprazdneni mam pocit,ze nejsem uplne vyprazdnena. Nekdy se mj stava ze hned po usednuti na wc mi nejde hned zacit mocit,ale chvili to trva. Byla jsem na urologii,kde mi provedli ultrazvuk a vycevkovali me a zjistili ze mi v mocovem mechyri zustava cca 480 ml moci. Nasadili mi leky Ubretid.dnes jsem byla po mesici na kontrole,kde mi udelali znova UZ a jiny lekar mi rekl,ze lekarka minule mi zjistila zuzeni mocove trubice a jedine podstoupit uretrotomii,ze leky nelze brat porad.ubretid mi trochu pomohl-obcas se lepe vymocim a nemam pocit neuplneho vyprazdneni. Na predeslem vysetreni o zuzeni moc trubice nepadlo ani slovo.Na zanety netrpim.Po precteni komplikaci -jako je trvala inkontinence apod mam ze zakroku strach,aby to nebylo jeste horsi a zakrokem jsem si vic neuskodila. Jak moc je jiste ze mi zakrok pomuze?Lekar mi to sice vysvetlil jako 5minuty zakrok,druhy den po operaci domu,3.den vyndat doma cevku a zadna rekonvalescence,ale na internetu pisou jine info o prubehu operace i rekonvalescence a dost komplikaci. Muzu se zeptat jak to je tedy s riziky,komplikacemi? Je mozne aby jen z Ultrazvuku poznali zuzeni moc.trubice? Zakroku se dost bojim. Co by mi hrozilo za problemy do budoucna kdyz bych na zakrok nesla. Za mesic mam jit na zakrok. Jeste studuju a pujdu na zakrok 4 dny pred zkouskovym. Predem dekuji za odpoved

Vážená paní, z ultrazvuku se zúžení močové trubice nepozná, průsvit močové trubice se měří kalibračním zařízením. 480 ml je značné reziduum po vymočení. Každopádně by Vaše situace vyžadovala speciální urologické dovyšetření. Pokud by byla uretrotomie na místě, jedná se o poměrně nenáročný výkon s výbornými výsledky a poměrně malým rizikem možných komplikací.
    Zdravím. Dr. Poduška

MUDr. Jan Poduška