Jabloňová 2992/8, Praha
Ordinace (mapa)

Umístění: Ordinace Prostata

Mudr Jan Poduška chci ohodnotit pana doktora je to velice příjemný ochotný doktor, manžel k němu chodí mnoho roků má hezký přístup k pacientovi moc mu děkujeme nemá chybu i sestřičky má velice příjemné neměnili by jsme ho ať se mu daří děkujeme.S pozdravem Jan a Alena Doležalovi.

Nepříjemný lékař s přezíravým chováním, navíc mu zdatně sekunduje zdravotní sestra. Na Italské už naštěstí není, nicméně sestru si vzal s sebou. Doufám, že povedenou dvojici už nikdy nepotkám.

Chodím k němu již delší dobu. Jsem velice spokojený. Velmi zkušený lékař, odborník hodně se soustředí na prevenci.Jednou na mne byl protivný, vnutil jsem se mu před Vánoci,odjížděl jsem do zahraničí a měl jsem akutní problém. Byl unavený a mrzutý, ale ošetřil mne perfektně. Nedám na něho dopustit.

Umístění: Ordinace Prostata

35 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Vážený pane doktore,se vší úctou a pokorou mě Vaše odpověď neuspokojila.Ptám se znovu,zachrání mě antibiotika nebo operace.Vím,že antibiotika nemohu brát nekonečně.K čemu se přikláníte?Ve FN Brno mám kolem sebe urologi,ale odpovědi se nemohu dočkat.Děkuji za pochopení

Vaše dotazy jsou velice obecné, správný postup zná urolog, který Vás má v péči, korespondenčně je velmi složité určit správný postup, bez znalosti věci.
    Zdravím. Dr. Poduška

MUDr. Jan Poduška

• Dobrý den, chtěl jsem se vás zeptat, zda má krátká uzdička nějaký dopad na zdraví, nebo se to týká pouze rizika natržení, fialovění žaludu, atd.

Krátká uzdička Vám bude pravděpodobně činit potíže v sexuální sféře, k natržení může samozřejmě dojít.
    Zdravím. Dr. Poduška

MUDr. Jan Poduška