Chodím k němu již delší dobu. Jsem velice spokojený. Velmi zkušený lékař, odborník hodně se soustředí na prevenci.Jednou na mne byl protivný, vnutil jsem se mu před Vánoci,odjížděl jsem do zahraničí a měl jsem akutní problém. Byl unavený a mrzutý, ale ošetřil mne perfektně. Nedám na něho dopustit.

Jabloňová 2992/8, Praha
Ordinace (mapa)

Nepříjemný lékař s přezíravým chováním, navíc mu zdatně sekunduje zdravotní sestra. Na Italské už naštěstí není, nicméně sestru si vzal s sebou. Doufám, že povedenou dvojici už nikdy nepotkám.

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,mám ve vlhkém počasí často prochlazené bedra a nohy a z toho asi pramenící bolesti nadvarlete.
    Chtěl bych požádat o radu.
    Děkuji,s pozdravem a hezký den.

Vážený pane, pochybuji, že Vaše prochlazená bedra a nohy mají souvislost s bolestmi nadvarlete.Doporučuji Vám však návštěvu ambulantního urologa a vhodný oděv a obuv, aby k prochlazení nedocházelo.Srdečně zdravím.

MUDr. Jan Poduška

• Dobry den, odber krvi mi uz robili a to az 4krat behom minuleho roka a bolo to negativne. Tie stery sa mozu robit az z vyrazok? A ten odber tkaniva sa.moze robit aj po 14tich rokoch od rizika? Tak ak pojdem na infekcne a poviem ze testy TPHAsom mala negativne a ci mi mozu urobit odber z tkaniva a to sa ako robi. Naozaj ma to zaujima lebo chcem mat istotu. Dakujem

Vážená paní, Váš dotaz je pro mne naprosto nesrozumitelný, nikoliv z jazykového, nýbrž z obsahového důvodu. Rád bych Vám odpověděl, ale nevím na co.

MUDr. Jan Poduška