Jan Pavlíček, zubař Praha

MUDr. Jan Pavlíček

Uložit

Zubař Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vajgarská 1141, Praha
Samostatná ordinace PL stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Samostatná ordinace PL stomatologa Jiný

Od té doby, co navštěvuji tohoto pana doktora, nebojím se jít na ošetření zubů.Ošetření bývá téměř bezbolestné. Pan doktor je pečlivý a citlivý k pacientům.


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je možná dobrý zubař, ale s chováním je to horší. Nic člověku neřekne, nevysvětlí. Já jsem se k zákroku vlastně vůbec nedostala, protože jsem na základě jeho opravdu nelidského chování raději odešla. Zubaře se bojím, bylo mi na omdlení, ale pana doktora zajímal jen jeho čas a peníze.


L
Ověřeny pacient

Veliký profesionál, strašně mi pomáhá. Věnuje se mi vždy přibližně hodinu, vysvětlí a vše je naprosto bezbolestné. Nikdy jsem nebyla tak spokojená. Naprosto doporučuji !!!


V
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi sice jen asi 5 let, ale i tak jsem velmi spojená. Je pečlivý, ochotný, vše vysvětlí. Vždy všechno skvěla bez bolesti ošetří. Návštěva u něj není žádným utrpením.


M
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktoru, několik let, jsem velice spokojena, o korunce ani nevím, plomby a trháni zubu jsou pro pana doktora hračkou. Velice pečlivý a ochotný. Děkuji.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý lékař, pečlivý jako málokdo a vždy vysvětlí vše, co je potřeba. Chodím k němu a celá moje rodina 20 let a nikdy jsem neměla špatnou zkušenost. Termíny na neakutní objednání jsou delší, ale to je myslím v pořádku a pokud máte problém vezme vás každý den ráno, takže nevím v čem je problém. Sestřička je milá a ochotná a vždy se snaží vyjít vstříc!


J
Ověřeny pacient

Pan doktor toho sice moc nenamluví, ale je to profesionál a umí. Jak se říká mluviti stříbro- mlčeti zlato, má opravdu zlaté ruce . Ano, objednací termíny jsou i několikatýdenní, ale to svědčí o velkém počtu klientů, kteří k němu mají obdobnou důvěru , jako já. Jeho akutní pohotovost od 7.30 funguje !


L

setřička absolutně zoufalá k doktotorovi jsem se ani nedostal reději jsem vyhledal jiné ošetření ......................již nikdy více děkuji


M

nejlepší lékař ve svém oboru,žádné experimenty ale profesionální péče a přístup,a je moc hodnej,a jeho sestřička také.


J

Pan doktor je ochotný. Ikdyž se zubařů bojím u něj mám jistotu, že vždy dostanu to nejlepší a že mě uklidní. Děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti