Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Jsem absolventem Clinical and Counseling Psychology na Univerzitě La Salle – Philadelphia a Sociologie na Filozofické fakultě UHK. Prošel jsem pětilet...

• Bulimie

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace online

Psychologické poradenství

Psychoterapie závislostí

Dozvědět se více

Psychologické poradenství, Psychoterapie, Adiktologické poradenství

Umístění: Psychologické poradenství, Psychoterapie, Adiktologické poradenství Individuální psychoterapie (50 minut)

Pan doktor je profesionál, docházím k němu něco přes rok a moc mi pomohl vyřešit akutní problémy a posunout se. Navštěvuji ho dále a vždycky mi pomůže i s novými trablemi, co život přináší, ať se to týká čehokoliv, vždy spolu najdeme odpověď a řešení. Pokud hledáte psychoterapeuta, pana Strážnického mohu jedině doporučit, neměnila bych.

Nejsem sice přímým klientem pana Strážnického, ale má partnerka k němu dochází už několik let a její psychický stav se za tu dobu výrazně zlepšil. Přestože je stále kam postupovat, musím vyjádřit svůj vděk za to, že činíte náš a zejména její život uchopitelnější. Děkuji.

Jakub mi pomáhá již od roku 2015 a jsem moc rád, že se stal mým prvním terapeutem a nemusel jsem jich vystřídat několik, protože jsem byl okamžitě spokojen. Sedl mi od prvního dne. Profesionální a citlivý přístup. Můj život dělím na dvě poloviny. Na život před Jakubem a život po něm. Samozřejmě je na vás co si z terapie vezmete a jak vám pomůže, já osobně můžu říct, že mi prostě pomohl. ;) Jsem rád, že se stal součástí mého života.

V péči pana Strážnického jsem již od roku 2017 (tj. t. č. necelé tři roky) a nemohu si ji vynachválit. Život přináší různá témata k řešení a pan Strážnický je vždy ochotný je se mnou probrat, a to i v případě akutních záležitostí. Konkrétním předmětem našich sezení jsou problémy v rodině, partnerském vztahu, ale i kariérní záležitosti, nedostatek sebevědomí a další. Vždy se mi dostává laskavého přístupu, vysoké míry flexibility a cenné rady. Za vše moc děkuji, jen tak dál!

Chodím k Jakubovi už více než rok a prošla jsem s nim jak lehčími, spíše organizačními tématy jako je moje práce a timemanagment, tak i opravdu velmi hlubokými a traumatickými sezeními spojenými na příklad s prožitím války či zneužíváním v dětství v rodině. Oceňuji na něm obzvlášť schopnost pohybovat se i v těch nejbolavějších věcech jemně, ale přitom mě v té situaci bezpečně vést. Cením si na něm že respektuje moje potřeby a momentální nálady, ale ze mě nenechá se “flákat”. Přes to že je mladší než já, tak rozhodně má můj respekt a cítím že ví co děla :)

• Bulimie
  • Posttraumatická stresová porucha