Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Nesmírně arogantní lékař. Po odborné stránce doufám snad v pořádku. Bez zbytečného čekání. Sestřička příjemná, profesionální. Ale k tomuto lékaři nikdy více.

Umístění: OB klinika a.s. Jiný

Pan doktor je inteligentní, ale náladový člověk, který nemá příliš trpělivost s pacientem. Buď poslechnete na slovo a nebudete dávat nepohodlné dotazy, nebo tam vůbec nechoďte. Jakmile "poslušnost" pacienta není z pohledu lékaře 100%, nezajímají ho vaše důvody a odmítá více komunikovat, dokonce ani nedoporučí následnou péči. Tím zřejmě trestá ty z jeho pohledu neposlušné. To, že jsem z nošení ortézy měla narušené lymfatické cesty mu bylo srdečně jedno, i to, že koleno po léčbě stále nebylo, a není v pořádku. Když jsem se chtěla poradit o komplikacích, zřetelně mu to vadilo, dokonce se choval uraženě, ale kvalifikovanou či rozumnou odpověď jsem stejně nedostala. V lepším případě krčení ramen. Po dvou týdnech povinného nošení ortézy se zajímal jenom o to, jestli bude tahat vodu z kolene nebo ne, tím to pro něho skončilo. Doporučení k dalšímu specialistovi nebo alespoň rehabilitace - nic. Nepoučil mě o dalších postupech ani mi nedal doporučení, na co bych měla být opatrná. V podstatě se mnou jednal, jako kdybych si zranění přivodila jemu osobně naschvál :-)... Už bych se na něho znovu neobrátila. Je jedním z lékařů, kterým valnou část kapacity zaplní starost s vlastním egem a na prospěch pacienta už pak kapacita nezbývá.

Umístění: jiné místo Distorze kolene

Docházel jsem k panu doktorovi s podvrtnutým kolenem. Vždy mě prohlédl pouze velmi povrchně, odpovědi na mé otázky odbýval a přes opakovanou žádost mě nechtěl poslat na magnetickou rezonanci, ani mi nedoporučil žádného lepšího specialistu. Choval se necitlivě, až arogantně. Například když jsem se ho zeptal, proč mám po více než měsíci koleno pořád velmi oteklé a bolestivé, řekl mi, abych se tak nepozoroval. Když jsem se nedokázal v nějaké věci hbitě a jasně vyjádřit, pokáral mě jako malé zlobivé dítě. Velkou ortézu mě nechal (i dle názoru ortopedů) nosit nesmyslně dlouho a nohu mi tím totálně odrovnal. Je jedním z lékařů, kteří mohou za to, že jsem se svou diagnózu, tedy prasklý meniskus a s vysokou pravděpodobností i přetržený vaz, dozvěděl až po více než čtyřech měsících omezeného pohybu a nezřídka dost silných bolestí. Děkuji pěkně.