Sokolovská 304, Praha

K paní doktorce chodíme na doporučení od kamarádky. Co se týká dětí, tedy mého vystrašeného syna, vždycky si s ním umí poradit a veřte mi, že to není lehký úkol. K mé osobě se chová vždy slušně, i když nejsem úplně poslušná pacientka ale snažím se co se dá.

Pokud by paní dr. ordinovala u dr. Mengeleho, možná by sklízela úspěch. Od začátku byla ona i sestra nepříjemná, jako by mi prokazovala milost. Nepochopila očividně, že ji živí pacienti. Nebyla jsem 5 let u zubaře, stěhovala jsem se hodně a žádné potíže jsem neměla, když to nyní slyšela i s omluvou ode mě, dostala jsem kartáč jako malé dítě a bylo mi vysvětleno, že mě musí někdo naučit čistit si zuby. Objednání na určitou hodinu bylo z rozstřelem jeden a půl hodiny, což je zvlášť v pracovní době vyloženě paráda. Seškrábla mi ze zubu špatně vyčištěný kousek svačiny, dala mi ho kousek před oči, a řekla: "Vidíte?!" Když jsem ji upozornila, že na 2 cm před očima nevidím, prohlásila, že na to vidět nemusím, že je to hrůza. Našla mi s velkým zadostiučením 8 kazů, o kterých jsem absolutně nevěděla, bez konzultace řekla, že dnes uděláme jeden, na zbytek že nemá čas, a objednala mě na srpen, a tím, že když budu pryč, tak tedy v září. 600 Kč za bílou plombu, platba kartou bez potvrzení, nazdar, objednej se na dentální hygienu, tři měsíce si choď s kazy nazdar. Ano, nazdar. A sbohem navždy. Arogantní přístup k pacientovi, který přišel slušně a čekal na ní bez řečí hodinu a půl, aniž by se aspoň omluvila za zpoždění, zákrok nešetrný, bolestivý, komentáře k sestře za dveřmi: "ještě pár keců a měla by to za 800..." Tak kdo je tady arogantní? Přístup jak z minulého režimu. Rozhodně nedoporučuji a varuji před touto ordinací!!!

Velmi originální postupy paní doktorky. Příjemná, omlouvali jsme ji kvůli nezkušenosti mládí, ale nyní se přikláníme k něšikovnosti