Praktické zubní lékařství
U Hostivařského nádraží 6, Praha

Veľká snaha pomôcť pacientovi, trpezlivá ošetrovala môjho malého syna ktory ma obrovský strach veľká vďaka za jej prístup k deťom.

Měli jsme čest s paní doktorkou na poliklinice v spaleny. Paní doktorka prijmula pacientku a jedine co udělala byl vyplach a poznámka, ze je to pribarvene.
Paní doktorce ‘utekl’ mrtvý zub :-) za me naprosto neprofesionální přístup a pouze lenost udělat poradně vyšetření
Kdybych mohla hodnotim do minusu

Na paní doktorku jsem narazila na pohotovosti ve Spálené a musím říci, že jsem byla mile překvapena. Paní doktorka je milá, ochotná a hlavně odborník na svém místě. Ošetření bylo navíc i dost rychlé a hlavně pomohlo. Moc a moc děkuji

Nejlepší zubařka na světě. Bohužel nikde nemůžu najít kontakt na její ordinaci, ale vzhledem k tomu, že je vedoucí lékařka na zubní pohotovosti ve Spálené ulici, tak asi nemá. A to mě totálně štve

Umístění: Praktické zubní lékařství Jiný

Na paní doktorku jsem narazila na zubní pohotovosti ve Spálený ulici. Klobouk dolů. Milá, profesionální a moc mi pomohla narozdíl od mé zubařky.

Vyborna zubarka, uzasny pristup. Kdykoliv jsem potreboval snazila se mi vyjit vstric a pomoci.

Také jsem byla již u jiných doktorů, proto mám možnost srovnání a v dnešní době je na každém z nás, zvolit si svého doktora a pro nás důležité priority.Já jsem naprosto spokojená se zkušenostmi paní Mudr.Jiráňové i jejím přístupem.V dnešní uspěchané době se již podobný přístup nevidí a u žádného jiného zubaře jsem se necítila tak dobře jako u paní doktorky Jiráňové.Vždy pomohla mně i celé mé rodině a je vidět, že dobře ví co dělá.Paní doktorce i sestřičce děkujeme za veškerou péči, ochotu a lidský přístup, kterého si my velmi vážíme a přejeme jen to nejlepší. S úctou!

Perfektní a velice rychlé ošetření

Paní doktorka je moc šikovná,milá,má velké sociální cítění,což v praxi znamená,že myslí především na to,aby vám pomohla,ne na to,aby vás pumpla.Jsem s ní moc spokojená a doufám,že nám všem "spokojeným" bude spravovat zuby ještě mnoho a mnoho let :)

Velice dobrá lékařka, pro mne, která se bojí zubaře, úplně nejlepší.Je velmi pečlivá.